سرمربی موناکو : شگفتی ساز میشویم

لئوناردو یاردیم از نزدیک شدن تیمش به قهرمانی در لیگ فرانسه صحبت و اظهار کرد امیدوار به شکست دادن یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپاست ......

لئوناردو یاردیم از نزدیک شدن تیمش به قهرمانی در لیگ فرانسه صحبت و اظهار کرد امیدوار به شکست دادن یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپاست ...

لئوناردو یاردیم از نزدیک شدن تیمش به قهرمانی در لیگ فرانسه صحبت و اظهار کرد امیدوار به شکست دادن یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپاست.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از اکیپ، موناکو در هفته سی و ششم لیگ فرانسه در خانه نانسی به میدان رفت و توانست با سه گل به پیروزی برسد تا یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک شود.

لئوناردو یاردیم در نشست خبری بعد از بازی گفت :  این پیروزی ما را یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک کرد. بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی سه امتیاز را کسب کردیم. بعد از سه روز باید به ایتالیا سفر کنیم تا دیدار برگشت برابر یوونتوس را برگزار کنیم. قبل از این دیدار حساس باید به پیروزی می رسیدیم تا با روحیه خوبی به مصاف تیم خوب یوونتوس برویم. هر دیداری برای خود شرایط خاص را دارد. اکنون خیال ما از لیگ راحت است و باید به دیدار حساس برابر حریف ایتالیایی فکر کنیم.

یاردیم در پایان گفت : اگر می خواهیم  برابر یوونتوس شانسی برای پیروزی داشته باشیم، باید از همان لحظه نخست به دنبال فوتبال هجومی باشیم و تا پایان بجنگیم. زدن یک گل زود هنگام در خانه یوونتوس می تواند ما را به صعود امیدوار کند. پیروز شدن در خانه یوونتوس بسیار سخت است. بدون شک بازی بسیار سختی پیش رو داریم اما به پیروزی امیدوار هستیم و امیدمان را حفظ کردیم.

این دیدار درحالی برگزار می شود که موناکو در دیدار رفت که در فرانسه برگزار شد، با دو گل تن به شکست داد.