کریم درخشان؛ گلزنی انصاریفرد در چمپیونشیپ

کریم انصاری‌فرد عملکرد درخشانی داشت....

کریم انصاری‌فرد عملکرد درخشانی داشت.

مارتیل اونیل، سرمربی ناتینگهام فارست کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی را یکی از ارکان اصلی پیروزی ۳ بر صفر تیمش در هفته سی‌وششم چمپیونشیپ انگلیس برابر تیم هال سیتی دانست.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی تیم ناتینگهام فارست انگلیس، مارتین اونیل گفت: این یک بازی عالی بود و البته از پیروزی خیلی خوشحالیم. این بازی نیاز به یک جرقه داشت که با گل نخست توسط کاروالیو به پیروزی رسیدیم. نیمه نخست بسیار سخت بود و به بازیکنانم گفتم باید کارمان را اصلاح کنیم. این اتفاق رخ داد و بازیکنان تعویضی نقش مهمی در پیروزی داشتند. 

سرمربی ناتینگهام فارست ادامه داد: از گل کاروالیو بسیار خوشحال شدم که به او اعتماد به نفس زیادی می‌دهد. سپس کریم انصاری‌فرد گل زد و به پیروزی رسیدیم. 

در بازی امشب (شنبه) تیم ناتینگهام فارست برابر هال‌سیتی ابتدا کاروالیو در دقیقه 72 روی پاس کریم انصاری‌فرد گل نخست را به ثمر رساند.کریم انصاری‌فرد که از دقیقه 59 به جای بوناتینی در ترکیب ناتینگهام فارست قرار گرفته بود در دقیقه 76 زننده گل دوم تیمش بود. لولی نیز در دقیقه 84 گل سوم ناتینگهام فارست را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه هال‌سیتی کرد. 

در جدول رده‌بندی 24 تیمی چمپیونشیپ انگلیس تیم ناتینگهام فارست با 53 امتیاز هشتم است.