سرمربی هلند: شایسته این باخت بودیم

دوایت لودوگس سرمربی موقت هلند از عملکرد بازیکنانش در مقابل ایتالیا انتقاد کرد و گفت هلند با این عملکرد ضعیف شایسته باخت بوده....

به گزارش "ورزش سه"، هلند دیشب در خانه خود و در دومین روز مرحله گروهی لیگ ملتهای یوفا به مصاف ایتالیا رفت اما در این بازی خانگی با نتیجه ۱-۰ شکست خورد تا بعد از ایتالیا در رتبه دوم گروه ۱ لیگ A این رقابتها قرار بگیرد.

دوایت لودوگس سرمربی موقت نارنجی پوشان که بعد از انتقال رونالد کومان سرمربی سابق هلند به بارسلونا عهده دار این سمت شده و پیش از آن هم دستیار کومان در تیم ملی بوده در پایان بازی دیشب اذعان کرد که هلند عملکرد بدی داشته و شایسته باخت بوده. او گفت امیدوار است تیمش از این شکست درس‌های لازم را گرفته باشد.

سرمربی هلند گفت: " ما باختیم ولی ایتالیا هم همان کاری را می‌کرد که ما انجام می‌دادیم ولی آنها همان کارهای ما را بهتر از ما انجام دادند. شکی نیست که از شکست ناراحت هستیم ولی می‌توانیم از این بازی درس‌های خوبی بگیریم".

لودوگس در ادامه گفت: " ما در نیمه اول خیلی پراکنده و باز بازی کردیم و به اندازه کافی در زمین به هم کمک نکردیم. البته بازیکنان ما خیلی تلاش کردند ولی همیشه تنها سریع دویدن و تلاش کردن کافی نیست. ما از نظر حفظ مالکیت توپ هم شرایط خوبی نداشتیم".

تگ ها


تیم ملی ایتالیا تیم‌ ملی هلند