Banner

سرمربی هنگ‌کنگ خطاب به بازیکنانش: بازی با ایران را نادیده بگیرید

سرمربی فنلاندی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ در آستانه آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ از شاگردانش خواست رویارویی با ایران را نادیده بگیرند....

به گزارش مدال و به نقل از سایت Upower هنگ‌کنگ، میکسو پاتلاینن، سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ با اشاره به بازی نخست تیمش برابر کامبوج اظهار داشت: حریف تیم قدرتمندی است و در خانه‌اش با ما بازی می‌کند. از بازیکنان هنگ‌کنگ خواستم کامبوج را نادیده نگیرند و با تمام قدرت بازی کنند.

سرمربی فنلاندی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ ادامه داد: بازی نخست ما بسیار سخت است و بدین‌خاطر از بازیکنان هنگ‌کنگ درخواست کردم تا دومین بازی برابر ایران را به طور کلی نادیده بگیرند و به آن فکر نکنند. حتی خواستم به سایر بازی‌ها برابر تیم‌های ملی عراق و بحرین هم فکر نکنند. اکنون تمام تمرکزمان باید معطوف بازی با کامبوج باشد.

میکسو پاتلاینن درباره کیفیت زمین چمن ورزشگاه کامبوج نیز گفت: چمن مصنوعی این ورزشگاه تاثیر چندان بزرگی روی عملکرد بازیکنان هنگ‌کنگ نخواهد داشت، البته اگر با بارش باران دچار لغزندگی شود برای بازیکنان‌مان بهتر خواهد بود.

تیم ملی فوتبال هنگ‌هنگ که امروز (پنجشنبه) در چارچوب نخستین بازی انتخابی جام جهانی 2022 میهمان کامبوج است ساعت 17 سه‌شنبه هفته آینده از ایران میزبانی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

ادعای رسانه چینی: برگزاری بازی ایران - هنگ‌کنگ طبق برنامه

تگ ها


تیم ملی ایران ایران هنگ کنگ سرمربی هنگ کنگ فوتبال