سرمربی هنگ‌کنگ: خودمان را برای بازی برابر ایران آماده کردیم

پاتلاینن سرمربی تیم‌ملی هنگ‌کنگ در نشست خبری پیش از دیدار با تیم‌ملی ایران در مورد شرایط این بازی و وضعیت تیمش صحبت کرد...

پاتلاینن سرمربی تیم‌ملی هنگ‌کنگ در نشست خبری پیش از دیدار با تیم‌ملی ایران در مورد شرایط این بازی و وضعیت تیمش صحبت کرد

به گزارش مدال، تیم ملی فوتبال کشورمان فردا (سه شنبه) ساعت 16:30 به وقت تهران در اولین مسابقه‌اش از انتخابی جام جهانی 2022 قطر به مصاف هنگ کنگ می‌رود.

پاتلاینن، سرمربی هنگ کنگ در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: از شور و شوق هواداران هنگ کنگ برای دیدار با ایران آگاه هستم. خودمان را برای این بازی آماده کردیم.
ویلموتس افزود: من دقیقا شرایط هواداران برای این بازی را درک می‌کنم. بنای ما و بازیکنان از اول در تمام بازی‌ها بر پیروزی بوده است. در بازی اول مقابل کامبوج نیز به دنبال برد بودیم و یک بازی هجومی از خودمان به نمایش گذاشتیم اما موفق نشدیم به پیروزی برسیم.
وی افزود: بازی با ایران شرایط متفاوتی دارد چون تقابل دو ملت متفاوت است. ایران تیم قدرتمندی است شرایط در این بازی دیدار اول ما کاملا متفاوت است.
سرمربی فنلاندی هنگ کنگ در پایان گفت: من روند تیم هنگ کنگ را بد نمی‌دانم اما در بازی با کامبوج ما طوری بازی نکردیم که 90 دقیقه بازی هجومی انجام داده باشیم. در بازی فردا مقابل ایران شرایط‌مان سخت خواهد بود و این بازی فضای متفاوتی دارد.

بیشتر بخوانید:

ویلموتس: با حفظ توپ به دنبال گلزنی خواهیم بود

تگ ها


تیم ملی ایران میکسو پاتلاینن ایران هنگ کنگ بازی ایران هنگ کنگ تیم ملی فوتبال هنگ کنگ سرمربی تیم ملی هنگ کنگ نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال