سرمربی ویتنام: عراق برابر ما کار آسانی در پیش ندارد

سرمربی ویتنام در آستانه دیدار تیمش برابر عراق ضمن تمجید از حریف خود، اعلام کرد برای این مسابقه با تمام تلاش و تمرکز به میدان خواهند رفت ......

سرمربی ویتنام در آستانه دیدار تیمش برابر عراق ضمن تمجید از حریف خود، اعلام کرد برای این مسابقه با تمام تلاش و تمرکز به میدان خواهند رفت.

 

به گزارش مدال، پارک هانگ سئو، سرمربی ویتنام در نشست مطبوعاتی امروز در ابتدای صحبت هایش گفت: مفتخرم از اینکه با تیم عراق که سابقه قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد، همگروه هستیم.


وی ادامه داد: یک بازی خیلی سخت در انتظار ماست چرا که عراق روبروی ما قرار دارد اما هیچ کس از نتیجه خبر ندارد و ما تلاش خواهیم کرد به بهترین نتیجه دست یابیم.


سرمربی ویتنام با اشاره به موفقیت‌های تیمش گفت: ما سال گذشته بسیار موفق بودیم و به فینال رسیدیم، در بازی های آسیایی نمایش خوبی داشتیم و با تمرکز بالایی وارد این مسابقات شدیم و مطمئنا طرفداران ما هم حمایت مناسبی از ما خواهند داشت. تصور ما این است که به اندازه کافی زمان برای آماده سازی داشتیم و فردا باید محصولی که کاشتیم را درو کنیم.

 

پارک در ادامه صحبت‌هایش گفت: بعد از موفقیت‌هایی که در 2018 داشتیم اکنون مردم ویتنام انتظارات بیشتری از تیم ملی این کشور دارند ولی اکنون باید درباره حریف دیگر خودمان بگویم که شکست ایران خیلی سخت است و ما باید برابر دو حریف دیگرمان یعنی یمن و عراق به دنبال بهترین نتیجه باشیم. این را باید بگویم که روز سختی در انتظار عراق خواهد بود چرا که ما (تیم ملی ویتنام) مدت زیادی است که در کنار یکدیگر هستند و از هماهنگی مناسبی برخوردار هستند.

تگ ها


فوتبال