سرمربی و دو بازیکن تراکتور به کمیته انضباطی احضار شدند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرمربی و دو بازیکن تیم تراکتور را به این کمیته احضار کرد....

به گزارش مدال به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی درباره گزارش رئیس کمیته داوران فدراسیون علیه نادر دست نشان مبنی بر نشر اکاذیب از طریق انجام مصاحبه پس از دیدار بین دو تیم سپیدرود و مس رفسنجان و بیان مطالبی علیه داور مسابقه، با توجه به محتویات پرونده و مفاد مصاحبه منتشره از سوی دست‌نشان، تخلف انتسابی به ایشان محرز و مسلم تشخیص داده شده و مستند به ماده 71 از مقررات انضباطی مصوب 1397 با لحاظ رعایت ماده 93 از این مقررات، به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و شهر خودرو مشهد از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته هفدهم برگزار و از سوی خداکرم ایزدپناه، مدیر تیم شاهین شهرداری بوشهر تخلفاتی مبنی بر توهین و افترا نسبت به داور رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل فحاشی و پرتاب اشیا توسط تماشاگرانش و حمله فرد ناشناس به داور منسوب به باشگاه شاهین، به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدیدنظر است).

کمیته انضباطی به باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اخطار می‌دهد چنانچه رفتار تماشاگران اصلاح نشود، در اولین بازی نسبت به محرومیت تماشاگران، مقررات انضباطی اعمال می‌شود.

* درباره تخلف رضا خانزاده، بازیکن تراکتور تبریز و همچنین با توجه به تخلفات صورت گرفته از سوی ساکت الهامی، سرمربی و اشکان دژاگه، بازیکن تراکتور و تماشاگران منتسب به این باشگاه، مقرر شد تا جلسه‌ای روز 14 بهمن ماه برگزار و تخلفات صورت گرفته بررسی شود. بر همین اساس نفرات فوق باید در جلسه کمیته انضباطی حضور داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

تابش: مگر حواس‌پرتی داریم که قلعه‌نویی را از دست بدهیم؟!

حضور بیرانوند در بین خریدهای جذاب لیگ بلژیک

 

 

تگ ها


فوتبال ایران محمد رضا خانزاده ساکت الهامی اخبار تراکتور کمیته انضباطی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال