سرمربی پاسخگوی تصمیماتش است/ برای قضاوت استقلال باید صبر کرد

‌هافبک سابق استقلال با بیان اینکه تصمیم گیرنده نهایی در مورد رفتن یا آمدن یک بازیکن، سرمربی تیم است گفت: او در این مورد باید پاسخگو باشد....

محسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: آبی پوشان وضعیت جدیدی را تجربه می‌کنند. تغییرات اساسی در تیم بوجود آمده و حالا باید منتظر باشیم تا لیگ شروع شده و ببینیم آیا این تغییرات مثبت خواهد بود یا خیر. بنابراین نمی‌توانیم قضاوت زودهنگام داشته باشیم. اما با توجه به نفرات خوبی که در استقلال هستند و کادر فنی قوی ای که این تیم دارد فکر می‌کنم آبی پوشان می‌توانند موفق باشند به شرط آنکه اجازه ندهند حاشیه‌ها با شروع لیگ و در ادامه به تیم ضربه بزند.

هافبک سابق استقلال در مورد جدایی زکی پور از استقلال گفت: حضور یا رفتن بازیکن از این تیم به عهده سرمربی است. او تشخیص می‌دهد که کدام بازیکن به او کمک خواهد کرد. به طور حتم پاسخگو هم خواهد بود. با توجه به حضور میلیچ و نادری که به تازگی از پرسپولیس به استقلال آمده کار برای زکی پور سخت می‌شد.

وی در مورد آینده استقلال هم گفت: با نفراتی که وجود دارد و کادر فنی با تجربه‌ای که در این تیم هست به اعتقاد من استقلال می‌تواند موفق باشد. خط حمله خوب، دفاع مستحکم، دو دروازه بان باتجربه و خط هافبک جنگنده می‌تواند کفه ترازو را به نفع استقلال در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان سنگین‌تر کند.

یوسفی در پایان و در خصوص تغییرات مدیریت در باشگاه استقلال گفت: استقلال چون زیر نظر دولت اداره می‌شود این تغییر و تحولات برایش عادی شده است و در طول این چند سال گذشته بارها شاهد رفت و آمد مدیرانی بودیم که وزارت ورزش آنها را منصوب کرده بود اما آرزو می‌کنم این کادر جدید سال‌ها بمانند تا استقلال ثبات مدیریتی پیدا کرده و شرایطش روز به روز بهتر شود.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران پرویز مظلومی محسن یوسفی