سرمربی پیکان علیه استقلال و دو تیم دیگر/ شوک مثبت با فرکی !

صحبت‌های امروز سرمربی پیکان نکات مهمی را در دل خود داشته است....

صحبت‌های امروز سرمربی پیکان نکات مهمی را در دل خود داشته است.

به گزارش مدال، حسین فرکی پیکان را متحول کرده. او تیمی که بازی های متوالی باخته بود را از جلالی تحویل گرفت و ابتدا شروع خوبی نداشت اما حالا پیکان با افکار و تدابیر او شکل گرفته است. فرکی که در نفت عملکردی قابل تحسین داشت و فولاد را قهرمان لیگ کرد حالا بعد از مدتها دوری از گود  دوباره به لیگ برتر بازگشته و بازگشتی تقریبا موفقیت آمیز هم داشته. فرکی برای ادامه این روند نیاز به شاگردان جوان خود دارد. او بعد از متوقف کردن تیم بالا نشست و مدعی پدیده گفته: اگر قرار است باشگاهها به تیم ملی امید بازیکن ندهند نباید. تبعیض قایل شوند.

در اردوی قبلی استقلال بازیکن به تیم امید  نداد و حالا استیلی اعلام کرده طبق مصوبه جدید تیمی بازیکن ندهد محروم می شود.
پیکان 3 بازیکن در تیم ملی امید دارد و استقلال 5 بازیکن که برخی نفرات آن همچون صیادمنش فیکس تیم شفر هستند یا همچون قائدی  بازیکن تعویضی و یا قابل اطمینان  تیم. علی دایی وسایپا هم چهار بازیکن در تیم امید دارند.
سپاهان و پدیده  با سه بازیکن در زمره تیم هایی است که سهمیه بیشتر در تیم کرانچار دارند. نفت آبادان و نساجی دو ملی پوش دارند پرسپولیس، سپیدرود، ذوب آهن،استقلال  خوزستان، فولاد،تراکتور و ماشین سازی به اتفاق مس کرمان هم تیم هایی هستند که  به جذب بازیکن با آتیه و مستعد بی توجه بوده و تنها یک سهمیه دارند.