سرمربی کره جنوبی با وجود حذف از جام ملتها ماندنی شد

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی می‌گوید پائولو بنتو که تیم ملی این کشور با هدایت او از مرحله یک‌‌چهارم نهایی جام ملتها حذف شد تا جام جهانی ۲۰۲۲ سکاندار کره جنوبی خواهد ماند....

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی می‌گوید پائولو بنتو که تیم ملی این کشور با هدایت او از مرحله یک‌‌چهارم نهایی جام ملتها حذف شد تا جام جهانی ۲۰۲۲ سکاندار کره جنوبی خواهد ماند.

به گزارش مدال، با وجود شکست کره جنوبی در مقابل قطر، در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملتهای آسیا که با استانداردهای فوتبال کره جنوبی قاعدتا برای این کشور شکست تلخی محسوب می‌شود، ولی خبرگزاری یونهاپ، یکی از معتبرترین خبرگزاری‌های این کشور در گزارشی مدعی شد که جای بنتو روی نیمکت کره امن است و او تا جام جهانی ۲۰۲۲ سکاندار کره‌ای‌ها خواهد بود.

یونهاپ با حمایت از بنتو می‌گوید تیمی که سرمربی پرتغالی ساخته و پرداخته کرده بود با وجود بازیکنان مصدوم متعدد و عدم حضور سون هیونگ مین، ابرستاره تاتنهامی کره‌ای‌ها، در مرحله گروهی مقتدرانه ظاهر شد و هر سه بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و در مرحله یک‌هشتم نهایی هم در مقابل بحرین ۱۲۰ دقیقه جانانه دوید و تلاش کرد تا نشان دهد برای پیروزی و موفقیت عطش دارد.

یونهاپ می‌گوید بنتو برای راه‌یابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید بر تلاشهای خود افزوده، به عنوان یک کاتالیزور، تغییر نسل در تیم ملی کره جنوبی را تسریع کرده و سازمان تیمی کره را دگرگون کند. اقداماتی که این خبرگزاری معتقد است بنتو از همین حالا نشانه‌هایی از عزم خود برای انجام آنها را نشان داده است.

یونهاپ به بنتو توصیه می‌کند با اضافه کردن بازیکنان جوان، خونی تازه در رگهای تیم ملی کره تزریق کند، جوانانی که نسل طلایی جدید فوتبال کره را تشکیل می‌دهند و سال گذشته در بازی‌های آسیایی به قهرمانی رسیدند و حالا رویای بازی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را در سر دارند.

به گزارش یونهاپ، کره حذف شده از جام ملتها، اولین اردوی خود بعد از این تورنمنت را روز هجدهم مارس برگزار خواهد کرد و کره‌ای‌ها انتظار دارند در این اردو با تغییراتی اساسی در ترکیب و ساختار تیم ملی کشورشان مواجه شده و به موفقیت در صعود و درخشش کره جنوبی در جام جهانی ۲۰۲۲ امیدوار شوند.