سرمربی گل ریحان: با انگیزه و اعتماد به نفس به مصاف استقلال می رویم

محمد نصرتی، سرمربی تیم گل ریحان البرز در آستانه دیدار با استقلال درباره شرایط تیمش توضیحاتی را ارائه داد....

محمد نصرتی، سرمربی تیم گل ریحان البرز در آستانه دیدار با استقلال درباره شرایط تیمش توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار مدال، محمد نصرتی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با استقلال در جام حذفی گفت: با توجه به اینکه تیم گل ریحان در آخرین بازی لیگ توانسته سه بر صفر پیروز میدان باشد امیدواریم در بازی با استقلال هم بازیکنان با انگیزه و روحیه عالی در زمین حضور یافته و نتیجه خوبی بگیرند.

وی با اشاره به اینکه دو بازیکن گل ریحان مصدومیت جزئی دارند، افزود: به طور قطع شادکام به بازی با استقلال نمی‌رسد ولی سایر بازیکنان در شرایط روحی و بدنی خوب در مقابل استقلال حاضر می شوند.

نصرتی با اشاره به اینکه بازی گل ریحان و استقلال بازی پر تماشاچی ای خواهد بود؛ تصریح کرد: تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس و تراکتور سازی در هر بازی تماشاگران زیادی را با خود به ورزشگاه می‌آورند ولی با توجه به اینکه این بازی در البرز برگزار می‌شود از همشهریان کرجی انتظار می‌رود برای تشویق تیم خود در استادیوم حضور یابند.

سرمربی تیم گل ریحان با اشاره به آمادگی کامل بازیکنان این تیم افزود: در این تیم در کنار بازیکنان جوان، بازیکنانی با تجربه بازی در لیگ برتر حضور دارند و همین باعث می‌شود تیم با انگیزه و اعتماد به نفس مضاعف در مقابل استقلال حاضر شوند.

وی توضیح داد: البته بازی دوستانه گل ریحان با پرسپولیس که قبل از بازی پیش رو انجام شده، تاثیر زیادی در افزایش انگیزه بازیکنان دارد.

وی با بیان اینکه عملکرد تیم استقلال پس از حضور استراماچونی بهتر از قبل شده،  گفت: بازی این تیم با حضور این مربی روان‎‌تر شده و علی رغم اینکه آرایش این سرمربی در بازی‌ها سیستم ۳-۵-۲ است انتظار می‌رود، استقلال نتایج بهتری در مقایسه با قبل کسب کند.

محمد نصرتی در پایان گفت: بدون شک سرمربی استقلال با توجه به شرایط بازیکنان خود این آرایش را انتخاب کرده است.

 

بیشتر بخوانید:

غلامی و خلیل زاده در جام حذفی محروم نیستند

تگ ها


باشگاه استقلال تیم گل ریحان البرز سرمربی گل ریحان کنفرانس_خبری نصرتی استقلال جام حذفی فوتبال