سرمربی یوونتوس و اخذ مدرک رسمی مربیگری

آندره آ پیرلو سرانجام توانست مدرک سرمربیگری معتبر خود را دریافت کرده و به این ترتیب برای حضور روی نیمکت تیمش در سری آ مشکلی نخواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، آندره‌آ پیرلو که ماه گذشته طبق اعلام رسمی باشگاه یوونتوس به عنوان سرمربی جدید این تیم در فصل جدید انتخاب شد، در حال به پایان رساندن دوره آموزشی خود برای دریافت مدرک مربیگری حرفه‌ای یوفا بود. او روز گذشته با ارائه پایان نامه خود مدرک را اخذ کرد تا برای نشستن روی نیمکت یوونتوس در بازی‌های سری‌ آ مشکلی نداشته باشد.

شبکه رای در همین زمینه گزارش داد که پیرلو روز گذشته در زمین تمرین مشهور شهر فلورانس یعنی کارچانو حضور پیدا کرده و پایان‌نامه خود را با عنوان «فوتبال من» ارائه داده است.

در کنار پیرلو افرادی چون پائولو مونترو که در سری C مربیگری می‌کند، مارکو کاستی، مورگان دی‌سانتیس و وینچننزو ایتالاینو (سرمربی اسپتزیا) هم حضور داشتند تا مدرک خود را دریافت کنند چون برای مربیگری در سری آ یا سریB باید مدرک حرفه‌ای یوفا را در اختیار داشت.

دوره فوق از سپتامبر ۲۰۱۹ آغاز و شامل ۲۴۰ ساعت آموزش بود. این دوره در دوران قرنطینه به صورت آنلاین ادامه پیدا کرده بود.

گفتنی است پیرلو در بازی تدارکاتی یوونتوس مقابل نووارا برای اولین بار روی نیمکت یوونتوس نشست اما اولین حضور رسمی او یکشنبه هفته آینده در دیدار مقابل سمپدوریا رقم خواهد خورد.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا آندره آ پیرلو یوونتوس