سرنوشت آینده پل پوگبا در منچستر مشخص شد؟

در انگلیس ادعا می کنند که پل پوگبا به ماندن نزدیک تر است و از منچستر جدا نخواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، پل پوگبا آخرین فصل قرارداد خود با منچستریونایتد را پشت سر می گذارد و هنوز هیچ نشانه ای از توافق برای تمدید، بین دو طرف مشاهده نشده است. در واقع ستاره فرانسوی می تواند در ژانویه با هر تیم دیگری وارد مذاکره شده و نهایتاً در تابستان به شکل آزاد از جمع شیاطین سرخ جدا شود.

او دو سال پیش تا یکقدمی رئال رفت ولی در نهایت یونایتد حاضر به مذاکره با باشگاه مادریدی نشد و قرارداد او را نیز بر اساس بند موجود، یک‌جانبه تمدید کرد ولی از مدت این قرارداد دیگر چیزی باقی نمانده است.

این روزها نام پوگبا بیش از همیشه در کنار نام یوونتوس شنیده می شود و می گویند او قصد بازگشت به تورین را دارد ولی طبق ادعای امروز نشریه اتلتیک، کریستیانو رونالدو تبدیل به عاملی مثبت برای تمدید قرارداد ستاره فرانسوی شده است.

بازگشت کریستیانو رونالدو موجی از شور و انگیزه را در یونایتد باعث شده تا جایی که پوگبا نیز ترغیب شده قید جدایی را بزند و چند سال دیگر نیز در منچستر ماندن شود. او فصل را هم عالی شروع کرده و از بهترین های تیمش محسوب می شود. پوگبا حتی به خانواده اش گفته است که می خواهد در یونایتد بماند.

پیشنهاد تمدید یونایتد دستمزد ۴۷۰ هزار یورویی در هفته است و حتی جذب رونالدو، سانچو و رافا وادران هم باعث نشده تا یونایتد رقمی وسوسه انگیز را به پوگبا پیشنهاد ندهد. در واقع فعلا پوگبا به ماندن در یونایتد نزدیک تر از جدایی است مگر اینکه در هفته های پیش رو اتفاقی غیرمنتظره رخ بدهد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو پل پوگبا منچستر یونایتد یوونتوس رئال مادرید