سرنوشت باورنکردنی سادیو مانه؛ از زندگی در جنگل تا حضور در لیورپول

رسیدن سادیو مانه مهاجم سنگالی لیورپول به جایگاه کنونی چندان آسان نبوده است که دیگران درباره آن فکر می‌کنند....

به گزارش مدال، زندگی مانه از جنگل‌های آفریقا به سکوهای قهرمانی در اروپا ختم شد، راهی پرتلاطم و دشوار که فقط با انگیزه‌ای بی‌نهایت و اراده‌ای قوی می‌توان از آن عبور کرد. 
زندگی دردناک ستاره فعلی باشگاه لیورپول و قاره آفریقا برای همه می‌تواند جذاب و خواندنی باشد. از منطقه‌ای فقیر و دورافتاده در سنگال تا بندر جذاب لیورپول در شمال غربی انگلستان و رویاپردازی در کنار لک‌لک‌ها.
سادیو مانه وقتی به باشگاه متز فرانسه پیوست، در جریان یکی از بازی‌های این تیم از یک عکاس درخواست کرد تا عکسی از او ثبت کند و برای مادرش در سنگال بفرستد. 
سورپرایز جالب قصه اینجاست که مانه در قبال این درخواست، از عکاس سوال کرد که آیا بابت ارسال این عکس برای مادرش باید مبلغی پرداخت کند؟
عکاس از پرسید که آیا تو ایمیل داری؟ جواب مانه خیر بود. سپس عکاس به او اعلام کرد که ارسال تصویر رایگان است و بابت آن هزینه‌ای‌ دریافت نمی‌کند.
در آخر عکاس به ستاره سنگالی اعلام کرد که این عکس را برای یکی از عوامل باشگاه می‌فرستد تا آن را برای پدرومادر مانه ارسال کنند.

به دلیل این سرنوشت است که مانه چند روز پیش در یک مصاحبه گفته بود که من تمایل ندارم خانه مجلل و ماشین لوکس داشته باشم. می‌خواهم بخشی از ثروتی را که خداوند به من بخشیده است به فامیل و دوستانم اهدا کنم.

بیشتر بخوانید:

شوک بزرگ به لیورپول و هودارانش

تگ ها


سادیو مانه سادیومانه مانه لیورپول لیگ برتر فوتبال