سرنوشت دروازه بان ۲ متری سپاهان چه شد؟

دروازه بان ۲ متری و سابق ذوب آهن و سپاهان معتقد است که اگر مصدومیت سنگین برایش به وجود نمی آمد می توانست لژیونر شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد محمودوند دروازه بان اهل لرستان و بازیکن سابق تیم های ابومسلم، ذوب آهن و سپاهان است. او در ابومسلم و درجوانی دو بازی در لیگ برتر برابر راه آهن و پاس همدان را  برای این تیم انجام داد و سپس با نظر منصورابراهیم زاده به ذوب آهن رفت و تا سال ۸۷ در این تیم حضور داشت و سپس در روزهایی که سپاهان دروازه بان های مطرحی چون شهاب گردان و رحمان احمدی را داشت به این تیم پیوست:" کرانچار من را دوست داشت و واقعا بازی ام را قبول داشت اما دو تا مشکل بزرگ وجود داشت؛ یکی اینکه دروازه بان های مطرحی داشتیم و دیگری اینکه مربی دروازه بان های تیم با من رابطه خوبی نداشت. حتی کرانچار یک بار با او بحث کرد اما به خاطر مشکلی که با من داشت اجازه نداد بازی کنم."


از کرانچار این نقل و قول هم شنیده می شود که درباره محمودوند گفته بود او دروازه بان آینده داری است و می تواند روی شماره یک سپاهان شود اتفاقی که هرگز رخ نداد و سرنوشت این دروازه بان ۲ متری طور دیگری رقم خورد."


او که سابقه عضویت در تیم های جوانان و امید ایران را هم دارد در سال ۹۳ با رایزنی یک ایرانی در اسپانیا به تمرینات رئال مورسیا می رود:" این تیم آنزمان در رقابت های لیگ دو اسپانیا حضور داشت. با آن ها تمرین کردم و گفتند که مرا می خواهند اما در بازگشت به ایران برای دریافت آی تی سی در یک تمرین رباط صلیبی ام پاره شد و نتوانستم به اسپانیا بروم."


محمودوند که اصالتی خرم آبادی دارد در ۳۶ سالگی هنوز نیم نگاهی به بازی کردن دارد:"من در فوتبال روزهای سخت و بدشانسی های زیادی داشتم. در ذوب آهن در رده امیدها بودم به اندازه جوانان پول می دادند و به بزرگسالان آمدم قراردادم از نظر مالی در رده امیدها بود. در سپاهان خیلی خوب تمرین کردم و آماده بودم؛هادی عقیلی و محرم نویدکیا شاهد هستند و حتی با کرانچار صحبت کردند، خیلی از بچه ها معتقد بودند می توانستم بازی کنم اما مربی دروازه بان ها می گفت یا جای من در این تیم است یا محمودوند."

بیشتر بخوانید:

قلعه‌نویی با بارسلونا مقابل استقلال!(عکس)

برتری دقایق آخری ذوب آهن مقابل سپاهان

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محمد محمودوند فوتبال