سرنوشت رئالی‌ها پس از بازگشت زیدان؛از کاسمیرو وفادار تا وضعیت مبهم بیل

بازگشت زیدان ترکیب رئال را دستخوش تغییر خواهد کرد. کسانی مثل کاسمیرو از وضعیت خود مطمئنند و بازیکنانی مثل بیل مشخض نیست چه شرایطی تجربه خواهند کند....

بازگشت زیدان ترکیب رئال را دستخوش تغییر خواهد کرد. کسانی مثل کاسمیرو از وضعیت خود مطمئنند و بازیکنانی مثل بیل مشخض نیست چه شرایطی تجربه خواهند کند.

بازگشت زیدان باعث تغییرات زیادی در ترکیب رئال مادرید خواهد شد. این تغییرات با بررسی دوباره شرایط دروازه‌بان‌ها و بازیکنانی مثل ایسکو و مارسلو که از ترکیب سولاری دور مانده بودند آغاز خواهد شد.
با هم وضعیت احتمالی بازیکنان رئال پس از بازگشت زیدان را مرور می‌کنیم.
تیبو کورتوا
این دروازه‌بان بلژیکی با هدف ترمیم مشکلات دروازه رئال به سانتیاگو برنابئو آمد. لوپتگی و سولاری کاملا به او اعتقاد داشتند اما با توجه به نمایش‌هایش، او احتمالا روی نیمکت خواهد نشست.
کیلور ناواس
هیچ‌کس به اندازه ناواسی که به همراه زیدان ۳ بار قهرمان لیگ قهرمانان شده از بازگشت سرمربی فرانسوی خوشحال نشده است. تنها شانس سولاری و لوپتگی عدم اعتراض ناواس و شخصیت آرام او بود وگرنه در آن دوران می‌توانست حاشیه‌های زیادی ایجاد کند. ناواس به احتمال فراوان در ترکیب اصلی رئال قرار خواهد گرفت.
لوکا زیدان
پدر او دوباره سرمربی رئال شده و این خبر خوبی است زیرا آخرین بار او در دیدار پایانی فصل گذشته مقابل ویارئال بازی کرد.
کارواخال
بدون هیچ بحثی او انتخاب اول زیدان خواهد بود. وقتی زیدان از رئال جدا شد، کارواخال برای او پیام فرستاد: از تو چیز‌های زیادی یاد گرفتم، چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان یک انسان.
اودریزولا
او زیر نظر زیدان فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد اما همیشه گفته زیدان جزو بازیکنان محبوبش بوده است. با وجود ستارگان فراوان اما بعید به نظر می‌رسد او به ترکیب اصلی راه پیدا کند.
سرخیو راموس
او در اولین فصل حضورش در رئال هم‌بازی زیدان بود و از همان سال‌ها با شخصیت رهبرگونه خود، عصای دست بلانکو بود. جایگاه راموس در ترکیب، تغیری نخواهد کرد.
واران
اوج‌گیری او زیر نظر زیدان بود و با قهرمانی‌های متعدد به چنان سطحی از توانایی رسید که جزو ارکان اصلی قهرمانی فرانسه در جام جهانی بود. 
مارسلو
یکی از کسانی که از بازگشت زیزو خوشحال است. او روابط خوبی با لوپتگی نداشت اما ورق برگشت و می‌تواند زیر نظر سرمربی مورد علاقه‌اش کار کند.
رگوئیلون
زیدان او را از جونیل به تیم دوم رئال مادرید آورد و به او فرصت بازی داد. او می تواند حالا جزو کسانی باشد که زیر نظر زیدان پیشرفت می‌کند.
ناچو
آینده او مبهم است اما زیدان به او فرصت خواهد داد زیرا ناچو نمی‌خواهد جایگاهش در تیم ملی را از دست دهد.
والخو
اسم او به گوش بسیار از فوتبال‌دوستان غیر رئالی ناآشناست اما او فصل گذشته زیر نظر زیدان ۱۲ بار به میدان رفت. والخو هم‌اینک مصدوم است.
کروس
یکی از بازیکنانی که زیدان باید او را به دوران خوب برگرداند. کروس در چند ماه گذشته نمایش‌های خوبی نداشته و به کسی نیاز دارد تا وظایفش را در زمین مشخص کند.
مودریچ
غیرقابل تغییر! برنده توپ طلای سال آن‌قدر جایگاه محکمی دارد که سخت است او را از ترکیب رئال کنار گذاشت.
کاسمیرو
او جزو وفادارترین سربازان زیدان است و کلید خط هافبک رئال در دستان اوست.
والورده
آینده مشخصی تحت نظر زیدان نخواهد داشت. او این فصل خیلی فرصت بازی پیدا نکرده است.
یورنته
زیدان به او اعتماد چندانی نداشت اما یورنته تجت نظر سولاری کیفیت خود را نشان داد.
آسنسیو
زیر نظر زیزو به ستاره تبدیل شد اما با رفتن او، آسنسیو دیگر درخششی نداشت. با بازگشت زیدان او می‌تواند بازهم به همان دورانی برگردد که با تکنیک و سرعت فوق‌العاده‌اش جزو برترین‌های رئال بود.
براهیم دیاز
خرید جدید رئال که زیدان از او شناختی ندارد. مشخص نیست زیدان به او هم اعتماد می‌کند یا خیر.
ایسکو
از فرش به عرش رسید. سولاری او را حتی در لیست ۱۸ نفره رئال هم قرار نمی‌داد اما با بازگشت زیدان می‌توان خوشحالی او را از فرسنگ‌ها دورتر هم متوجه شد!
سبایوس
وقتی زیدان رفت، سبایوس به انتقاد از او پرداخت و مشخص است کار سختی برای جلب توجه سرمربی جدید رئال دارد.
ماریانو
هرچه از فصل گذشت درخششش کمتر شد. او تا به حال زیر نظر زیدان بازی نکرده اما می‌توان از حالا گفت آینده او در تیمی جز رئال شکل خواهد گرفت.
بنزما
او هیچ‌وقت کاملا از ترکیب رئال دور نشد اما هیچ زمانی‌ هم سوپراستار نبود. شاید با گلزنی‌های متعددش حالا بتواند نظر زیدان را جلب کند.
بیل
او آن‌قدر ضعیف کار کرده که تغییر مربی هم نمی‌تواند شرایط او را تغییر دهد. احتمالا در انتهای فصل از رئال جدا خواهد شد.
وازکز
سرباز وظیفه همیشگی زیدان! او با آمدن سرمربی جدید فرصت بیشتری برای بازی و چهره شدن خواهد داشت.
وینیسیوس
او نمایش‌های خوبی داشته و احتمالا زیدان به او فرصت خواهد داد تا خودش را اثبات کند. این بازیکن جوان شانس رشد زیادی دارد زیرا سرمربی فرانسوی جدید رئال با بازیکنان جوان رابطه‌ خوبی دارد.