سرنوشت رئال در دستان پرس و زیدان

باشگاه رئال مادرید شکست سنگین و تحقیرآمیزی را مقابل اتلتیکو متحمل شد و حالا سرنوشت و آینده این تیم در فصل آینده ناامیدکننده به نظر می‌رسد، سرنوشتی که در دستان فلورنتینو پرس و زین‌الدین زیدان قرار دارد....

به گزارش مدال؛ با در نظر گرفتن بازی بامداد امروز میان تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکومادرید، تصور اینکه سفیدپوشان پایتخت اسپانیا در فصل آینده به مقامی برسد مضحک است. برای دانستن اینکه آنها از تیم‌هایی مانند منچسترسیتی، یوونتوس، بارسلونا و لیورپول عقب هستند؛ نیازی نیست که پیشگو باشید؛ تیمی که فصل گذشته عملکرد افتضاحی داشت حالا با حفظ همان شاکله به پیشواز فصل پیش رو رفته و ما چیزی از صحبت‌های زیدان که در بازگشتش خبر از تغییر داده بود در تیم نمی‌بینیم. «ادن آزار» تنها خرید قابل قبول و بزرگ مادریدی‌هاست که فصل آینده از ابتدا به میدان خواهد رفت و کاملا مشخص است که سفیدپوشان در فصل پیش رو نیز همانگونه بازی خواهند کرد که فصل گذشته کردند.

به سه ترکیب رئال مادرید در سه بازی پیش فصل نگاه بیاندازید تا بهتر متوجه نکته مورد نظرمان شوید؛ هیچ چیزی هیچ تغییری نکرده است، نه خبری از شکل‌گیری یک انقلاب در خط دفاعی بوده و نه هیچ تحولی در سایر خطوط ایجاد شده است؛ خط دفاعی همان است، خط هافبک را به استثنا غیبت کاسمیرو، همان بازیکنان فصل گذشته تشکیل می‌دهند و ستاره بلژیکی تنها چهره جدید خط حمله محسوب می‌شود. این در حالی‌ست که رئال مادرید نواقص سابق خود را همچنان به همراه دارد: تیمی آشفته، ناتوان در تصاحب اختیار عمل در میانه میدان و گرفتن نبض بازی در دست، مضطرب و پر اشتباه در زمان مواجه با موج حملات حریف، سنگربانی نامطمئن با اشتباهات عجیب و از همه بدتر تیمی کاملاً بی‌انگیزه!

تعجب‌آور است که «فلورنتینو پرس» با توجه به افت فاحش و فروپاشی درونی در تیم تحت مدیریتش هنوز در خرج پول برای تحقق خریدی بزرگ احتیاط به خرج می‌دهد! از آن عجیب‌تر «زین‌الدین زیدان» است که حالا در بازگشت مجددش به نیمکت مادرید قدرتی که می‌خواست را به دست آورده اما با استفاده از آن تصمیمات بسیار عجیبی می‌گیرد!

اتلتیکومادرید پارادوکس تمام اتفاقات تیم همشهری است؛ آنها به تیم همشهری‌شان نشان دادند که «راهی که می‌روند به ترکستان است». کهکشانی‌ها که حالا دیگر حتی شباهتی به یک آسمان کوچک پر از ابر ندارند چه برسد به کهکشانی پر ستاره، اکنون چند روزی فرصت فکر کردن به شرایط و البته سرنوشت پیش روی خود را دارد! فرصتی که باید از آن استفاده کنند و ستاره‌های محبوب و البته ناکارآمد خود را بفروشند و برای برگرداندن تیم به قله فوتبال اروپا حسابی دست به جیب شوند تا مهره‌های مورد نیاز خود را به ترکیب اضافه کنند؛ حالا همه چیز در زمین پرس و زیدان است.


بیشتر بخوانید:

اتلتیکو مادرید ۷ - ۳ رئال مادرید؛ تحقیر رئال در آمریکا

تگ ها


کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان فلورنتینو پرس رئال مادرید لالیگا فوتبال