سرنوشت روزبه سوژه اردوی استقلال

اخراج اسماعیلی و چشمی، اتفاقی که نهتنها در محافل خبری و بین طرفداران که برای خود بازیکنان این تیم نیز به موضوع جالبی تبدیل شد تا پیگیر سرنوشت فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی باشند ......

اخراج اسماعیلی و چشمی، اتفاقی که نه‌تن‌ها در محافل خبری و بین طرفداران که برای خود بازیکنان این تیم نیز به موضوع جالبی تبدیل شد تا پیگیر سرنوشت فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی باشند. بعد از این‌که اسماعیلی در کمیته انضباطی باشگاه حاضر و توضیحات خود در قبال رفتار‌های اخیر در جلسه با سرپرست موقت باشگاه را ارائه داد، زمینه برای بازگشت او به تمرینات فراهم شد، اما موضوع برای روزبه چشمی به‌صورت دیگری پیش رفت، چون مدافع ملی‌پوش به‌خاطر اردوی تیم ملی به کمیته انضباطی باشگاه نرفت و ترجیح داد وکیلش را بفرستد تا سرنوشتی متفاوت با اسماعیلی برایش رقم بخورد. 
موضوع بازیکنان اخراجی استقلال زمانی جالب می‌شود که گمانه‌زنی در خصوص آینده اسماعیلی و چشمی در تمرینات روز‌های گذشته این تیم از دید هم‌تیمی‌های آن‌ها به اوج خود رسیده است. این گمانه‌زنی‌ها برای روزبه بیشتر از اسماعیلی بود، چون هم‌تیمی‌های او وقتی پیرامون شایعه جدایی چشمی و ترانسفر به تیم‌های خارجی حاشیه خلیج فارس را بر زبان می‌آوردند با واکنش‌های متفاوتی از سوی سایر بازیکنان روبه‌رو می‌شدند. یکی از بازیکنان استقلال وقتی در تمرین روز یک‌شنبه شنید که بازیکنان با جدیت از تصمیم قاطع روزبه برای ترانسفر به تیمی قطری صحبت می‌کند در واکنشی جالب گفت: «بشنو و باورنکن!» پاسخی که باعث شد همه استقلالی‌ها با تعجب، این ادعای صریح بازیکن سرشناس را پیگیری کنند، گرچه وقتی بازیکن مد نظر این تعجب را دید ترجیح داد سکوت کند و دیگر حرفی در خصوص هم‌تیمی ملی‌پوش بر زبان نیاورد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال