سرنوشت صدور مجوز حرفه‌ای به روز شنبه کشیده شد

،جلسه کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها از ساعت ۹:۲۰ صبح امروز (چهارشنبه) در محل فدراسیون فوتبال برگزار و پس از حدود ۵ ساعت به اتمام رسید ......

، جلسه کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها از ساعت ۹:۲۰ صبح امروز (چهارشنبه) در محل فدراسیون فوتبال برگزار و پس از حدود ۵ ساعت به اتمام رسید.

در این جلسه، حاضران به بررسی مدارک چهار باشگاه پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و نفت تهران پرداختند، اما نتیجه قطعی به دست نیامد و قرار شد تکلیف نهایی روز شنبه آینده مشخص شود.

پیگیری ها نشان می دهد که در جلسه امروز شرایط تراکتورسازی از سایر باشگاه ها بهتر بوده و احتمال صدور مجوز حرفه ای برای این باشگاه بیش از سه باشگاه دیگر است. در صورتی که اتفاقی رخ ندهد، تراکتورسازی اولین باشگاهی خواهد بود که مجوز حرفه ای را می گیرد. نفت اما برعکس تراکتورسازی شانس چندانی برای حضور در آسیا ندارد و می توان این تیم حذف شده دانست، مگر اینکه اتفاق خاصی رخ دهد.

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز شرایط سختی دارند، چراکه بررسی مدارک آنها نشان داد هنوز نمی توانند مجوز حرفه ای را کسب کنند و به نوعی این دو تیم پرطرفدار در لبه تیغ قرار دارند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال