سرنوشت مبهم برانکو در پرسپولیس

همچنان اخبار ضد و نقیضی در مورد ادامه حضور برانکو روی نیمکت پرسپولیس شنیده می‌شود...

خبرها حاکی از آن است که سرمربی پرسپولیس با دریافت پیش قرارداد فصل آینده در این تیم ماندنی خواهد شد.

به گزارش مدال، با وجود اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی هستند مطالبات برانکو را آماده کرده‌اند اما اخبار ضد و نقیض در خصوص ادامه همکاری این مربی کروات با قهرمان ۳ دوره اخیر فوتبال کشورمان سوژه رسانه‌ها شده است.
برانکو شرط ادامه همکاری را پرداخت مطالبات خود و دستیارانش عنوان کرده و به همین دلیل تا روز دوشنبه قرار است مسئولان پرسپولیس ۷۸۰ هزار یورو به برانکو بپردازند تا با این مربی تسویه حساب کاملا انجام شود.
این در حالی است که برانکو به دلیل بدقولی‌هایی که در چند ماه اخیر دیده خواهان گرفتن بخشی از قرارداد فصل آینده‌اش هم شده و به همین خاطر ۲۲۰ هزار یورو هم به او برای فصل بعد پرداخت خواهد شد تا برانکو بدون دغدغه فکری به پرسپولیس برگردد.
به نظر می‌رسد پرداخت این ۲۲۰ هزار یورو به برانکو تضمینی برای آمدن او به ایران و ادامه همکاری با پرسپولیس خواهد بود چرا که او اگر قصد برگشتن به پرسپولیس را نداشت بخشی از پیش قرارداد فصل آینده را هم طلب نمی‌کرد.
با این شرایط اگر سرمربی کروات پرسپولیس بخشی از پیش قرارداد فصل آینده‌اش را بگیرد این به این معنی خواهد بود که او به قراردادش با پرسپولیس ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط:

مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس در خصوص قرارداد برانکو و دستیارانش

تگ ها


پرسپولیس باشگاه پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ تمدید قرارداد برانکو لیگ برتر فوتبال ایران مدیر عامل پرسپولیس ایرج عرب پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال