سرنوشت نامعلوم ورزشگاه خاطره‌انگیز سن‌سیرو

دو باشگاه بزرگ شهر میلان به دنبال ساخت ورزشگاهی جدید و مدرن هستند و قصد بازسازی سن‌سیرو را ندارند و به این ترتیب سرنوشت این ورزشگاه خاطره‌انگیز همچنان نامشخص باقی مانده است....

دو باشگاه بزرگ شهر میلان به دنبال ساخت ورزشگاهی جدید و مدرن هستند و قصد بازسازی سن‌سیرو را ندارند و به این ترتیب سرنوشت این ورزشگاه خاطره‌انگیز همچنان نامشخص باقی مانده است.

به گزارش مدال؛ مسئولان دو باشگاه بزرگ میلان و اینتر قصد دارند ورزشگاهی مدرن، اختصاصی و جدیدی بسازند اما هنوز مشخص نیست که تصمیم آنها به بازسازی گسترده استادیوم خاطره‌انگیز «سن‌سیرو» منجر خواهد شد یا با تخریب این ورزشگاه همراه شود.

این در حالی‌ست که به تازگی «بپه سالا» شهردار میلان اعلام کرد که مقامات شهر قصد فروش سن‌سیرو با 70 میلیون یورو به دو باشگاه را داشته‌اند اما مسئولان هر دو باشگاه این پیشنهاد را نپذیرفته‌اند.

«کوریره دلا سرا» اکنون مدعی شده که دو باشگاه قصد ساخت ورزشگاهی جدید کنار سن‌سیرو دارند. از آنجا که دو تیم در سری‌آ و رقابت‌های اروپایی در این ورزشگاه به میدان می‌روند، بازسازی آن عملاً غیرممکن است و هزینه‌ای قریب به 100 میلیون یورو برای دو باشگاه به همراه خواهد داشت.

به این ترتیب و بر اساس گزارش «کوریره دلا سرا»، غول‌های شهر میلان قصد دارند ورزشگاهی مدرن با 60 هزار نفر جمعیت بسازند و با سیستم‌های مدرن، آلودگی صوتی را تا 40% کاهش دهند.

بیشتر بخوانید:

انتقاد به پروژه ساخت ورزشگاه جدید؛ میلان بدون سن‌سیرو قابل تصور نیست!

تگ ها


میلان روسونری اینتر نراتزوری سن سیرو ورزشگاه سن‌سیرو ورزشگاه جدید اینتر ورزشگاه جدید میلان فوتبال جهان سری آ فوتبال