سرهنگ عابدی: برای لایی‌کشی بازیکنان استقلال مستنداتی پیدا نکردیم

جانشین رئیس پلیس راهور تهران اعلام کرد که تا این لحظه مستنداتی مبنی بر حرکات مخاطره آمیز و لایی کشی برای بازیکنان استقلال پیدا نشده است ......

جانشین رئیس پلیس راهور تهران اعلام کرد که تا این لحظه مستنداتی مبنی بر حرکات مخاطره آمیز و لایی کشی برای بازیکنان استقلال پیدا نشده است.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، سرهنگ حسن عابدی درباره مطرح شدن موضوع کورس گذاشتن دو بازیکن استقلال در یکی از بزرگراه های تهران، اظهار داشت: ما در بررسی هایی که داشتیم، در آن محدوده و درخصوص خودروهای اعلام شده، مستنداتی نداریم. تخلفاتی از جمله سرعت در آن محدوده ثبت شده که مثلاً ماشینی ۲۰ کیلومتر بالاتر از حد مجاز رفته باشد، اما برای این خودروهایی که اعلام شده بود، در این محدوده ما تخلف سرعت را هم ندیدیم.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در رابطه با حرکات مخاطره آمیز و لایی کشی هم مستنداتی پیدا نکردیم. همکاران ما مشغولند و بررسی می کنند. در صورتی که مستنداتی باشد، برخورد صورت می گیرد و فرقی هم نمی کند. ما باید مستنداتی داشته باشیم. تا این لحظه مستنداتی مبنی بر حرکات مخاطره آمیز و لایی کشی در این محدوده مشاهده نشده، مخصوصاً در رابطه با خودروهایی که اعلام شده است.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال