سرور جپارف، امید به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا

......

 

 

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به بررسی دوران فوتبالی سرور جپارف پرداخت.

به گزارش ایسنا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در ادامه معرفی بهترین بازیکنان فوتبال آسیا به سراغ سرور جپارف، هافبک ازبکستانی استقلال رفته است و درباره این بازیکن نوشت: جپارف با 35 سال سن در تیم های مختلفی بازی کرده است. او دو بار به عنوان مرد سال فوتبال آسیا  انتخاب شد.

این بازیکن با سابقه رکوردار بازی در تیم ملی فوتبال ازبکستان است. او از سال 2002 برای تیم ملی کشورش بازی کرده است و هم چنان نیز به حضور در تیم ملی فوتبال ازبکستان می اندیشد.

به نظر می رسد جام ملت های آسیای 2019 آخرین حضور جپارف در تیم ملی فوتبال ازبکستان باشد.

هافبک طراح ازبکستان در کشورهای مختلفی از جمله کره و عربستان بازی کرده است. او در حال حاضر در عضویت تیم فوتبال استقلال است. درباره این بازیکن می توان این نکته را بیان کرد که او به همراه ناکاتا، ستاره ژاپنی تنها بازیکنانی هستند که جایزه بهترین بازیکن آسیا را دو بار به خود اختصاص داده است.

سایت AFC در پایان نوشت: جپارف برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و حضور در جام ملت های آسیا راهی تیم فوتبال استقلال ایران شده است. او امیدوار است که در سال 2018 در لیگ قهرمانان آسیا خوش بدرخشد و همچنین خودش را آماده جام ملت های آسیا کند، جایی که احتمال آخرین حضور او در تیم ملی خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال