سروش و سپاهان؛ درخشش دوباره با قلعه‌نویی؟

سروش رفیعی به سپاهان پیوست تا یک بار دیگر سوژه نقل و انتقالات نیم‌فصل باشد....

به گزارش مدال، سروش رفیعی در سه فصل اخیر، هربار لیگ را با تیمی شروع کرده، و با تیمی دیگر به پایان برده‌ است. در لیگ شانزدهم پرسپولیس توانست در میانه فصل او را از تراکتور بخرد. در لیگ هجدهم پنجره بسته نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس باعث شد سروش نیمه اول فصل را با فولاد شروع کند و بعد به پرسپولیس برگردد. و این بار رفیعی با عظیمت از مشهد به اصفهان، لیگ را در سپاهانی دنبال خواهد کرد که از مدعیان جدی قهرمانی‌ست.

با نگاه به میانگین نمرات متریکا برای سروش رفیعی در سه باشگاه آخرش، یک عملکرد متوسط رو به ضعیف دیده می‌شود. او نیم‌فصل حضورش در فولاد را با نمره 5.90 به پایان رساند. در پرسپولیس با نمره 6.76 عملکرد بهتری داشت اما با تنها یک گل، تاثیر مستقیم بیشتری در خط هجوم نداشت. سروش زیر نظر یحیی هم احیا نشد و شهرخوردرو را با دو پاس گل و نمره متریکا 6.60 ترک کرد.

بازگشت به تیم قلعه‌نویی می تواند محرکی برای بازسازی دوران درخشان سروش رفیعی باشد. دورانی که او در تراکتور می‌درخشید. نوستالژی حضور دوباره در کنار مربی قدیمی، نقطه جذابی برای پیگیری لیگ است. شاید سروش تبدیل به بازیکنی شود که هر بار لیگ را با تیمی به پایان می‌رساند که جام را می‌برد.

بیشتر بخوانید:

رفیعی: برای رفتن به سپاهان با گل محمدی مشورت کردم

استقبال سپاهانی‌ها از سروش با تونل وحشت

 

 

تگ ها


سروش رفیعی سپاهان پرسپولیس تراکتور فوتبال ایران امیر قلعه نویی فوتبال