سروش و گلی که به ثمر نرسید!+ عکس

یکی از معدود دفعاتی که برد جونز گلر استرالیایی النصر مقابل مهاجمین سپاهان مغلوب شد، ضربه چیپ سروش رفیعی از بالای دروازه به بیرون رفت....

به گزارش "ورزش سه"، تا قبل از دقیقه ۳۲ که دروازه پیام نیازمند با یک بغل پای فنی توسط عبدالله مادو باز شد، سپاهان نمایش خیلی خوبی ارائه کرده بود. آنها سه بار با شوت های مهدی کیانی، رسول نویدکیا و امید نورافکن روی دروازه النصر خطرساز شده بودند و یک بار هم چیزی نمانده بود که روی ضربه سروش رفیعی دروازه‌ حریف را باز کنند.


در دقیقه ۱۸ بود که یک کرنر از سمت چپ خط دفاعی النصر روی دروازه این تیم ارسال شد ولی این توپ در میانه راه با دخالت مدافعین النصر در حال تبدیل شدن به یک ضدحمله بود که سروش رفیعی از راه رسید. هافبک تکنیکی سپاهان پس از اینکه مالکیت توپ را در اختیار گرفت، با استفاده از خلاقیت فردی خود و البته کمی هم چاشنی شانس، ۴ مدافع نماینده عربستان را از پیش برداشت و یک قدم مانده به برد جونز گلر استرالیایی النصر که دو شب خیلی خوب را مقابل سپاهان سپری کرد، ضربه چیپ خود را روانه دروازه کرد، که البته کمی قدرت و ارتفاع توپ زیاد بود و راهی به تور دروازه پیدا نکرد.

 شاید اگر این توپ و چند موقعیت ویژه دیگر که بازیکنان سپاهان از دست دادند، رخ نمی‌داد، در پایان شاهد نتیجه دیگری غیر از شکست ۲ بر صفر سپاهان و نویدکیا بودیم ولی حالا شرایط طوری شده که طلایی پوشان اصفهانی شانس بسیار کمی برای رسیدن به دور بعدی مسابقات دارند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان سروش رفیعی AFC Champions League فوتبال