سروی: با ترکیبی از جوانان و با تجربه‌ها به مسابقات می‌رویم

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: با ترکیبی از جوانان و با تجربه‌ها در مسابقات آزاد قهرمانی جهان در ریاض حضور پیدا می‌کنیم....

وی افزود: ترکیبی در همان مقطع زمانی اعلام شد اما با توجه به شرایط، برخی تغییرات داشتیم و در نهایت با ترکیبی از جوانان و با تجربه‌ها در مسابقات آزاد قهرمانی جهان ریاض حضور پیدا می‌کنیم تا انشاءالله تکواندوکاران توانمند کشورمان با کسب امتیاز این رویداد بتوانند جایگاه خود را در رنکینگ ارتقاء داده و کار راحت‌تری در رویدادهای پیش رو داشته باشند.

سروی در ادامه گفت: سعیده نصیری در وزن ۴۶- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن ۵۳- کیلوگرم، ناهید کیانی و زهرا شیدایی در وزن ۵۷- کیلوگرم، کوثر اساسه و نرگس میرنوراللهی در وزن ۶۲- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در وزن ۷۳- کیلوگرم و زینب اسماعیلی در وزن ۷۳+ کیلوگرم ترکیب تیم‌ملی تکواندو را تشکیل می‌دهند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: مربیانی در مسابقات ریاض می‌توانند به عنوان کوچ فعالیت کنند که مدرک کوچینگ سطح دو بین‌المللی داشته باشند؛ کمرانی، یاسایی و فولادی تنها این مدرک را دارند که با توجه به سرمربیگری تیم ملی تکواندو ناشنوایان توسط یاسایی، برای شرکت در این رویداد از فولادی استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: برهمین اساس هدایت این نفرات در این رویداد برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی به عنوان مربی است؛ خانم درستی همچنان مربی تیم ملی بوده اما متاسفانه با توجه به شرایطی خاصی که برای ایشان به وجود آمد، امکان همراهی تیم در مسابقات ریاض را نداشتند.

سروی در پایان گفت: با توجه به امتیازات بالایی که این رویداد دارد، امیدوارم تکواندوکاران کشورمان بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند و بهترین نتیجه را کسب کنند.

تگ ها


تکواندو تکواندو