سرپرست تراکتور: داور نگذاشت به مس گل بزنیم

مدیر تیم فوتبال تراکتور نسبت به قضاوت داوران در مسابقه با مس رفسنجان معترض شد....

به گزارش "ورزش سه"، کاظم محمودی در این باره اظهار کرد: روز بازی تراکتور و مس رفسنجان، کمک داور را عوض کردند. امسال برای چندمین بار است که در بازی‌های تراکتور، اعضای تیم داوری قبل از شروع بازی عوض می‌شوند.

او ادامه داد: با تصمیم اشتباه داور بازی، پنالتی تراکتور سوخت و در یکی دیگر از صحنه‌ها پیمان بابایی در آستانه به ثمر رساندن گل بود که داور آن صحنه را به ناحق آفساید اعلام کرد. همچنین در وقت‌های تلف شده وقت اضافه اول، بازیکن تراکتور در موقعیت بسیار خوب در داخل محوطه جریمه در حال زدن ضربه بود که داور ۳۰ ثانیه زودتر از وقت مقرر، پایان بازی را اعلام کرد.

مدیر تیم فوتبال تراکتور اضافه کرد کرد: من پس از پایان بازی با آقای نجاتی، ناظر داوری صحبت کردم که ایشان هم اشتباهات داوری را تایید کردند.

محمودی یادآور شد: تغییرات تیم داوری قبل از آغاز بازی و اشتباهات تاثیرگذار داوران، باعث ایجاد شائبه شده است؛ به‌طوری که در سه بازی از چهار بازی گذشته، اشتباهات داوری علیه تراکتور بود و اکنون عذرخواهی یا محرومیت تیم داوری هیچ دردی را دوا نمی‌کند.

او تاکید کرد: با تمام احترامی که به دپارتمان داوری قائل هستیم، اعتراض‌مان را به همراه فیلم بازی به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌ایم و انتظار می‌رود در اسرع وقت نسبت به اتفاقات بازی‌ تراکتور و مس تصمیم‌گیری شود.

تگ ها


تراکتور