سرپرست تراکتور: سوگیتا حق حضور در هیچ تیم ایرانی را ندارد

سرپرست باشگاه تراکتور گفت: سوگیتا حق حضور در هیچ تیم ایرانی را ندارد و هواداران از این حیث نگران نباشند....

به گزارش مدال، میر معصوم سهرابی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه موج فوتبال، اظهار کرد: ما برای عبور از بحران و ایجاد فضای آرام در تیم، آقای الهامی را به کادرفنی اضافه کردیم که خوشبختانه این مربی توانسته با برنامه‌های تاکتیکی، تراکتور را به روزهای خوب بازگرداند. 

وی با تشکر از حمایت هواداران در هفته‌های اخیر، بیان کرد: حمایت هواداران، نقش بسزایی در عبور تراکتور از شرایط بحرانی داشت.

پرشورها در بازی اخیر مقابل پیکان سنگ تمام گذاشتند تا تراکتور در خانه حریف احساس غربت نکند. هواداران ما هنگام دریافت گل و از دست رفتن پنالتی، با شعار «عیبی یوخ» به بازیکنان انرژی و انگیزه دادند که باعث شد تراکتور به بازی و کورس قهرمانی برگردد.

سهرابی در خصوص تداوم فعالیت ساکت الهامی، گفت: با توجه به مطالعات انجام شده در خصوص رزومه کاری آقای الهامی، در ابتدای فصل این مربی را به عنوان دستیار ایرانی برای سرمربی خارجی تیم انتخاب کرده بودیم که پس از مدتی، همکاری این مربی با ما قطع شد. 

وی افزود: پس از رفتن سرمربی خارجی تیم، بار دیگر آقای الهامی به جمع کادر فنی بازگشت و نتایج خوبی هم کسب کرده است، فعالیتش به عنوان مسئول فنی تیم ادامه دارد. 

سهرابی با تأکید بر اینکه تصمیمی برای تغییر کادرفنی گرفته نشده است، گفت: آقای الهامی به نیازهای تراکتور به طور کامل اشرافیت دارد و در حال تدارک اردو هستیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت فورچونه، بیان کرد: فورچونه در اعتراض به عدم حضور در ترکیب تیم در تمرینات شرکت نکرده بود که ما با او در این خصوص صحبت کردیم و تصمیم بر این شد که این بازیکن برای بهبود وضعیتش، تمرینات اختصاصی را زیر نظر کادرفنی انجام دهد. این بازیکن در روزهای اخیر تبریز را ترک کرده و نامه نگاری‌ها با مدیر برنامه‌اش و مراجع مرتبط همچون فدراسیون فوتبال انجام شده است و با توجه به اینکه فورچونه طی دو روز گذشته خودش را به باشگاه معرفی نکرده، نامش از لیست تراکتور برای نیم فصل دوم خارج می‌شود.

وی در خصوص وضعیت سوگیتا، گفت: این بازیکن مصدوم است و با توجه به شرایط روحی و جسمی از ما مرخصی چند ماهه درخواست کرده بود تا با بهبود وضعیتش به تبریز بازگردد، با توجه به اینکه تنها چند ماه تا پایان فصل باقی مانده، ما با سوگیتا توافق کردیم که نامش را تا پایان فصل از لیست خارج کنیم و فصل بعد این بازیکن بار دیگر به جمع ما اضافه خواهد شد. همچنین بر اساس این توافق، سوگیتا حق حضور در هیچ تیم ایرانی را هم ندارد و هواداران از این حیث نگران نباشند.

سرپرست باشگاه تراکتور در خصوص گمانه‌زنی‌ها در خصوص جدایی چند بازیکن، توضیح داد: معتقدم تنها رقیب تراکتور حاشیه است، گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای صحت ندارد و هیچ گونه درخواستی از سوی میثم تیموری و سعید مهری برای جدایی نشده و این بازیکنان با ما قرارداد دارند.
 
وی در خصوص وضعیت سید احمد موسوی، گفت: موسوی به دلیل بی نظمی از تمرین تیم قبل از بازی با شهر خودرو توسط آقای الهامی اخراج شده و در اختیار باشگاه قرار دارد. این هفته جلسه کمیته انضباطی با حضور موسوی و آقای الهامی برگزار می‌شود.

سهرابی در پایان از تمامی عوامل باشگاه تشکر کرد و گفت: تشکر ویژه از آقای دکتر صفری مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی دارم که برای پخش زنده‌ی بازی تراکتور مقابل پیکان، زحمات فراوانی کشید.

بیشتر بخوانید:

داستان خداحافظی تراکتوری ها چیست؟

از دانیال تا فخرالدینی برای جانشینی سید تراکتور

 

 

تگ ها


سرپرست تراکتور میر معصوم سهرابی اخبار تراکتور فوتبال ایران يوكيا سوجيتا Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال