سرپرست جدید سپیدرود؛ جدایی خداداد عزیزی قطعی است

کیومرث بیات درباره انتخابش به عنوان سرپرست باشگاه سپیدرود اظهار داشت: این حکمی بوده که از سوی محمد نوین، مالک باشگاه صادر شده است و بهزودی به وضعیت تیم رسیدگی خواهیم کرد ......

 کیومرث بیات درباره انتخابش به عنوان سرپرست باشگاه سپیدرود اظهار داشت: این حکمی بوده که از سوی محمد نوین، مالک باشگاه صادر شده است و به‌زودی به وضعیت تیم رسیدگی خواهیم کرد.

او در پاسخ به این پرسش که تکلیف خداداد عزیزی و کادرفنی‌اش چه خواهد شد، تصریح کرد: این تصمیمی است که باید فدراسیون فوتبال و مالک باشگاه بگیرند. عزیزی قطعاً از تیم ما جدا شده و قرار است هفته آینده جلسه‌ای بین محمد نوین و او با حضور محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شود. در این جلسه تکلیف این مسئله و مطالبات عزیزی و دستیارانش مشخص خواهد شد.

سرپرست جدید باشگاه سپیدرود در مورد اینکه تمرینات این تیم چه زمانی از سر گرفته خواهد شد، گفت: تمرینات را از فردا (یکشنبه) زیر نظر سهیل حق‌شناس آغاز می‌کنیم تا اینکه تکلیف سرمربی جدید مشخص شود. فکر می‌کنم تا هفته آینده تکلیف نیمکت تیم ما مشخص خواهد شد.

بیات در واکنش به این پرسش که «چه کسی سرمربیگری سپیدرود را پس از عزیزی بر عهده خواهد گرفت؟»، عنوان کرد: با یک گزینه در حد و اندازه نام سپیدورد در حال مذاکره هستیم و ان‌شاءالله تا هفته آینده سرمربی جدید را معرفی می‌کنیم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال