سرپرست دبیر کلی کمیته المپیک:در انتخاب فرهاد مجیدی هیچ نقشی نداشتیم

سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک تاکید کرد که این کمیته هیچ‌گونه نقشی در تعیین سرمربی تیم فوتبال امید نداشته و حتی از این موضوع اطلاع نیز نداشته است....

سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک تاکید کرد که این کمیته هیچ‌گونه نقشی در تعیین سرمربی تیم فوتبال امید نداشته و حتی از این موضوع اطلاع نیز نداشته است.

به گزارش مدال،کیکاوس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک با اشاره به شرایط تیم امید ایران گفت: حمایت حداکثری کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان از تیم فوتبال امید ایران تا لحظه صعود ادامه خواهد داشت تا آرزوی چندین دهه اخیر برآورده شود.

او ادامه داد:کمیته ملی المپیک و  وزارت ورزش و جوانان در چارچوب اختیارات هر دو مجموعه از تیم فوتبال امید حمایت کرده تا این تیم بتواند به آرزوی دیرینه جامعه ورزش، یعنی صعود به بازی‌های المپیک دست یابد.

سعیدی تاکید کرد: کمیته ملی المپیک با فدراسیون فوتبال در تعامل مثبت و سازنده قراردارد اما سیاست قطعی کمیته ملی المپیک عدم مداخله در  فرایند انتخاب سرمربی، کادرفنی و سرپرستان است و با علم بر اینکه فدراسیون‌های ملی کشور متولی و مسئول تمام امور رشته خود هستند فقط و فقط به حمایت و پشتیبانی همه جانبه می‌پردازد. بر همین اساس در بحث انتخاب سرمربی تیم امید نه تنها مداخله، بلکه اطلاع هم نداشتیم.
سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک اضافه کرد:‌ طبق پیگیری‌ها و جلساتی که با مسئولین فدراسیون فوتبال داشته‌ایم بر این موضوع واقف هستیم که آنها پیگیر امور تیم امید هستند و اگر مشکلاتی هم وجود دارد با همت مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال و همکارانش بزودی رفع خواهد شد.

سعیدی در پایان گفت:امیدواریم تیم فوتبال امید در شرایطی مناسب و با حمایت همه جانبه بتواند دیدارهای تدارکاتی و کسب سهمیه را پشت سربگذارد و با صعود خود به بازیهای المپیک انتظار چندین ساله جامعه ورزش کشور ر ا برآورده سازد.

بیشتربخوانید:

پشت پرده مصاحبه حمایتی مظلومی از مجیدی

تگ ها


تیم امید فرهاد مجیدی فوتبال