سرپرست سایپا: به محض اینکه وارد استادیوم شدیم فحاشی‌ها شروع شد

سرپرست سایپا می گوید که حضور برخی افراد که خود را به عنوان هوادار تراکتورسازی جا می زنند، سبب خارج شدن جو ورزشگاه یادگار امام از شرایط ورزشی شده است ......

سرپرست سایپا می گوید که حضور برخی افراد که خود را به عنوان هوادار تراکتورسازی جا می زنند، سبب خارج شدن جو ورزشگاه یادگار امام از شرایط ورزشی شده است.

علی حاتم سرپرست باشگاه سایپا با اشاره به اتفاقات نامناسبی که روز گذشته برای تیم فوتبال سایپا در ورزشگاه یادگار امام تبریز رخ داده، توضیح داد: روز گذشته به محض اینکه وارد استادیوم شدیم از شروع بازی برخی از تماشاگردان شروع به فحاشی و سنگ پراکنی کردند. روز قبل که جلسه داشتیم همه چیز خوب بود ولی وارد استادیوم که می شویم کسانی در قالب هوادار کارهایی که می کنند که ورزشی نیست .

وی ادامه داد: ما چند بار است که به تبریز می رویم و این اتفاق می افتد. آذری ها همیشه میهمان نواز بوده اند وامیدوارم به تیم میهمان احترام بگذارند و نگذارند عده ای کم در ورزشگاه ها از شرایط سو استفاده کنند. از مسئولین خواهش می کنم به این موضوع رسیدگی کنند. این ها یک هشدار برای سازمان لیگ و فدراسیون است تا در بازی های بعدی بیشتر حواسشان را جمع کنند. آقای دایی در طول بازی و حتی بعد از بازی صبوری کردند ولی شرایط اصلا مساعد نبود.

سرپرست باشگاه سایپا صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: حتی در بین بازی چند سنگ درشت برداشتم و به ناظر بازی دادم. اگر حتی یک دانه از این سنگ ها به کسی یا حتی بازیکن خودشان بخورد، تا آخر عمر نمی توانیم خودمان را ببخشیم. مسئولان برگزاری بازی باید این مسائل را جدی بگیرند. البته این ها کسانی هستند که خودشان را در قالب تراکتور جا می زنند و حواشی را ایجاد می کنند. مسئولین وظیفه دارند که این مسائل را ریشه یابی کنند و رسیدگی کنند. ما وظیفه امان است که شرایط بازی امن را ایجاد کنیم و فکرمی کنم استادیوم یادگار از شرایط ورزشی خارج شده است. هوادارن خوب تراکتورسازی نباید به این افراد اجازه بدهند. کسی از بیرون نمی تواند و خود هواداران باید این کار بکنند.

تگ ها


سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال