سرپرست سایپا: توهین هواداران تراکتور به علی دایی شرم آور بود

علی حاتم در مورد اتفاقات رخ داده در بازی سایپا و تراکتورسازی در روز گذشته گفت: ما در این بازی 2 بر یک برنده شدیم و از نتیجه بازی راضی هستیم اما فوتبال ارزش آن را ندارد که به یکدیگر توهین و اهانت کنیم ......

علی حاتم  در مورد اتفاقات رخ داده در بازی سایپا و تراکتورسازی در روز گذشته گفت: ما در این بازی 2 بر یک برنده شدیم و از نتیجه بازی راضی هستیم اما فوتبال ارزش آن را ندارد که به یکدیگر توهین و اهانت کنیم. رفتار تماشاگران تراکتورسازی تبریز با با تیم سایپا و علی دایی شرم‌آور بود.
وی افزود:‌آنها از دقیقه یک تا دقیقه 90 به فارسی و آذری به علی دایی و تیم ما با بدترین و رکیک‌ترین الفاظ توهین کردند. آیا فوتبال ارزش این فحاشی‌ها را دارد؟ علی دایی خودش آذری‌ زبان است و همیشه از آذری زبان‌ها حمایت کرده است. او چه گناهی مرتکب شده که علیه این اسطوره بزرگ فوتبال ایران فحاشی می‌شود. حتی قبل از شروع مسابقه این فحاشی‌ها آغاز شد.
سرپرست تیم فوتبال سایپا با انتقاد از مدیریت باشگاه تراکتورسازی گفت: مگر کنترل چند لیدر کار سختی است؟ چرا مدیریت باشگاه تراکتورسازی با این افراد برخورد نمی‌کند؟ متاسفانه رفتار برخی از تماشاگران تراکتورسازی در هر بازی بی‌پرواتر از بازی قبل می‌شود. آیا کنترل 4 لیدر کار سختی است؟ من از کمیته انضباطی خواهش می‌کنم به رفتار تماشاگران تراکتورسازی در بازی با سایپا توجه داشته باشند
حاتم افزود: فردا من از باشگاه سایپا می‌خواهم با ارسال نامه به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال از میزبانی و رفتار تماشاگران تراکتورسازی تبریز شکایت کند. این رفتارها شرم‌آور بود.

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال