سرپرست سپاهان: قلعه‌نویی 90 دقیقه از پرسپولیسی‌ها فحش خورد

رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان می گوید، روز آینده از رفتار هواداران پرسپولیس شکایت می کنند....

رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان می گوید، روز آینده از رفتار هواداران پرسپولیس شکایت می کنند.

به گزارش مدال، سرپرست باشگاه سپاهان در مورد بازی روز گذشته با اشاره به توهین های صورت گرفته به امیر قلعه نویی گفت: تماشاگران از دقیقه اول تا ۹۰  به سرمربی تیم ما توهین کردند و متاسف هستیم که چنین جوی در ورزشگاه آزادی به وجود آمد، به همین علت فردا طی نامه ای شکایت خود را به فدراسیون فوتبال ارسال می‌کنیم.

او در مورد داوری هم بیان کرد: همانطور که کارشناسان داوری گفتند یک بازیکن پرسپولیس باید در بازی روز گذشته اخراج می‌شد و صحنه‌هایی هم در بازی بود که به ضرر تیم ما گرفته شد. البته ما به داوران احترام می‌گذاریم و طبق تصمیم هیئت مدیره باشگاه همه مسائل را براساس قوانین و مقررات به فدراسیون اعلام می‌کنیم.

فتاحی در مورد پیروزی سپاهان در ورزشگاه آزادی که پس از مدت ها به دست آمد، عنوان کرد: بازیکنان ما بعد از بازی هفته گذشته برابر تیم نفت مسجد سلیمان یکدل شده بودند و در بازی با پرسپولیس تاکنیک‌های سرمربی تیم را به خوبی در زمین بازی اجرا کردند و با زحماتی که کشیدند در نهایت این بازی را پیروز شدیم. از خط دروازه بان تا حمله بهترین بازیکنان را در اختیار داریم.

او در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با پیروزی روحیه بخشی که برابر پرسپولیس کسب کردیم در نهایت بتوانیم همین روند خوبمان را ادامه بدهیم و دل هواداران خود را شاد کنیم.

اخبار مرتبط:

باشگاه پرسپولیس خواهان عذرخواهی مدیر رسانه‌ای سپاهان شد

تگ ها


سپاهان پرسپولیس سپاهان امیر قلعه نویی رضا فتاحی سپاهان رضا فتاحی ایران فوتبال