سرپرست کاروان ایران در جاکارتا مشخص شد

نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی ٢٠١٨ جاکارتا شد ......

نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی ٢٠١٨ جاکارتا شد.
سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با صدور حکمی، سید نصراله سجادی مدیر با تجربه و پیشکسوت عرصه ورزش قهرمانی را به عنوان سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازیهای آسیایی ٢٠١٨ جاکارتا منصوب کرد.
در حکم صادره آمده است:
«جناب آقای دکتر سید نصراله سجادی
نظر به تخصص ، تعهد و  تجارب ارزشمند  و سوابق درخشان و موثر جنابعالی در مدیریت ورزش قهرمانی و سرپرستی کاروان های ورزشی ایران در ادوار مختلف بازیهای آسیایی و المپیک، بنا به پیشنهاد اینجانب و اجماع اعضای محترم هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، بعنوان " سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا " منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود در کمیته ملی المپیک و با تعامل سازنده و مثبت با وزارت ورزش و جوانان و همکاری فدراسیونهای ورزشی در انجام این مسئولیت مهم ، ارزشمند و خطیر موفق و پیروز باشید.
توفیق هرچه بیشتر جنابعالی را از خداوند منان خواستارم.»
گفتنی است؛ پیش از این اصغر رحیمی از سوی هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در دوره قبلی به عنوان پرچمدار انتخاب شده بود که او در اعتراض به قرار نگرفتن نامش در لیست کارشناسان خبره از این سمت کناره گیری کرد. 
نصرالله سجادی تا یک سال قبل به عنوان معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش فعالیت می کرد که با روی کار آمدن سلطانی فر، داورزنی جای سجادی را گرفت.

تگ ها


اخبار روز المپیک