سرژیک در فوتبال به حقش نرسید/ با مرگ او نیمی از وجود من هم مُرد

همبازی پیشکسوت فقید استقلال گفت: سرژیک برای من مثل برادر بود و با مرگ او نیمی از وجود من هم از بین رفت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سرژیک تیموریان پیشکسوت آبی پوشان بعد از تحمل دوران سخت آسیب دیدگی سانحه رانندگی، صبح روز هشم شهریور جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیار باقی شتافت. 

علی چینی دوست نزدیک و همبازی سابق این پیشکسوت فقید، اظهار داشت: بیش از ۲۵ سال سابقه رفاقت خانوادگی با سرژیک دارم او یکی از نزدیک ترین افراد زندگی‌ام بود. با رفتن او نیمی از وجود من هم رفت. برایش علو درجات در دیار باقی و آمرزش ابدی را مسئلت می‌نمایم.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: سرژیک بازیکنی بسیار توانمند بود و بر اساس همین توانمندی‌ها در دهه هفتاد لژیونر شد و در فوتبال آلمان توپ زد. اما متاسفانه او هرگز به حقش در این فوتبال نرسید و با این که از نظر فنی این ظرفیت را داشت که یکی از ستاره‌های تاریخ فوتبال ایران شود، این اتفاق برای او رخ نداد. 

مربی پیشین آبی پوشان در خصوص حضور این تیم در فینال جام حذفی و دیدار با تراکتور گفت: استقلال راه سختی برای رسیدن به فینال پیموده و واقعا حیف است که قهرمان نشود. من برای این تیم از صمیم قلب آرزو می‌کنم در مشهد قهرمانی حذفی را جشن گرفته تا با روحیه بهتری به رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا اعزام شود. 

بیشتر بخوانید:

رکورد استقلال در تاریخ فوتبال ایران تقویت می‌شود

شش دیداری که پرسپولیس در پنالتی مغلوب شد و قهرمانی را از دست داد

 

 

تگ ها


علی چینی تیم فوتبال استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال