Banner

سرگیجه در ایتالیا؛ جنجال های کرونا تمامی ندارد!

تصمیمات عجیب فدراسیون فوتبال ایتالیا، صحنه فوتبال این کشور را جنجالی ساخته است....

به گزارش مدال، اخبار حاکی از آن است که هنگام برگزاری بازی نیمه نهایی کوپا ایتالیا بین یوونتوس و میلان روز چهارشنبه، به دلیل شیوع کروناویروس فقط به دلیل هواداران منطقه از پیدمونت اجازه ورود به ورزشگاه داده می شود و مردم منطقه لومباردی نمی توانند این دیدار را از نزدیک تماشا کنند.

این در حالیست که دیدار حساس و تعینن کننده فردا شب یوونتوس مقابل اینتر در تورین که ابتدا قرار بود پشت درهای بسته برگزار شود، لغو و به اواخر ماه می موکول شد، اما هواداران می توانند بازی چهارشنبه شب میلان و یوونتوس را تماشا کنند. البته هنوز تصمیمی در مورد دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا که قرار است پنج شنبه بین اینتر و ناپولی برگزار شود، گرفته نشده است.

به نظر می رسد محدودیت ها در مناطق پیدمونت، فریولی و لیگوریا به پایان رسید و از فردا مدارس دوباره باز می شوند، رویدادهای ورزشی انجام شده، موزه ها و سایر اماکن عمومی نیز قابل دسترس خواهند بود. اما قرار است محدودیت ها در لومباردی، امیلیا و ونتو تمدید شود.

این تصمیمات عجیب فدراسیون فوتبال مورد اعتراض برخی تیم ها از جمله اینتر قرار گرفته است. طبق برنامه ریزی جدید، اینتر در پایان فصل و در شرایطی که احتمال دارد در سری آ، کوپا ایتالیا و لیگ اروپا مدعی باشد، برنامه ای بسیار فشرده و دشوار خواهد داشت . باید دید در نهایت سرنوشت این تیم در فصل جاری چه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
بورنموث ۲ چلسی 2؛ فرار یاران لمپارد از شکست
هوفنهایم ۰ بایرن مونیخ 6؛ نمایش تماشایی بایرن در شب جنجالی بوندسلیگا

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان سری آ ایتالیا کرونا اینتر میلان یوونتوس یوونتوس-اینتر میلان سری آ فوتبال