سریال دنباله دار در استقلال/این قسمت؛ هیئت مدیره مقابل خطیر!

اختلافات در درون باشگاه استقلال مدت هاست که وجود دارد. اختلافاتی که با برگزاری نشست خبری معاون مستعفی آبی ها بیش از پیش علنی شد....

به گزارش خبرنگار مدال، پس از این که خطیر در نشست خبری اش به برخی اختلافات دامن زد و مسائل درون باشگاه علی الخصوص اتفاقات رخ داده در هیئت مدیره را به زعم خودش علنی کرد و از برنامه ریزی برای برکناری شفر خبر داد و پس از آن هم در یک برنامه تلویزیونی پیکان را به سمت برخی اعضای هیئت مدیره گرفت، حالا نوبت به هیئت مدیره استقلال رسیده است که به برخی حرف های علی خطیر واکنش نشان دهند.
علی خطیر در برنامه تلویزیونی اعلام کرد که بحث برکناری شفر در اسفند ماه سال گذشته در هیئت مدیره مطرح و تصویب شد! امروز یکی از نشریات ورزشی اما در این خصوص گفت و گویی با یکی، دو عضو هیئت مدیره داشته است و این اعضا تاکید داشته اند که هیئت مدیره به هیچ عنوان در اسفندماه 97 چنین مصوبه ای نداشته است. ادله شان هم این بود که مگر می شود وقتی در آن زمان دو بازی در لیگ قهرمانان در پیش داشتیم و هم زمان با نفت مسجد سلیمان و نساجی بازی کردیم و مهمتر از همه دربی را پیش رو داشتیم، چنین تصمیمی بگیریم و تیم را به حاشیه بکشانیم؟! آن ها با انتقاد از صحبت های خطیر در تلویزیون اظهار کردند که برخی به گونه ای حرف می زنند که انگار اعضای هیئت مدیره یکسری آدم بی تجربه و هیجان زده هستند و هیچ چیز از فوتبال سردر نمی آورند و می خواهند با این تصمیم های احساسی فقط نام خود را مطرح کنند!
این که بالاخره موضوع برکناری شفر از اسفند ماه کلید خورده است یا نه بحث امروز ما نیست ولی این که آن جا در استقلال، در بخش مدیریتی هیچ هماهنگی و اتحاد نظری وجود نداشته است موضوعی است که باید ریشه یابی شود چرا که قاطعانه می توان گفت سه ضلع مثلث قهرمانی در یک تیم فوتبال، بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه هستند و هر کدام از این اضلاع ناقص باشد عایدی جز دورشدن آن تیم از موفقیت نخواهد داشت. در تمامی سال های اخیر موضوع ضلع سوم این مثلث در استقلال همیشه داستان هایی را به همراه داشته است و دقیقا هم چندین سال است که استقلال که روزی روزگاری هر سال شانس اول قهرمانی بود، رتبه 55 جهان را کسب کرده بود و پله های موفقیت را یک به یک طی می کرد از روزهای اوجش فاصله گرفته است و حسرت قهرمانی در لیگ برتر را 6 سال است که به دل هوادارانش نشانده است.
استقلال برای رسیدن به موفقیت باید که تجدید نظر اساسی در عملکرد مدیریتی اش داشته باشد. آمدن استراماچونی، تلاش بازیکنان و ... فقط می تواند دو ضلع مثل باشد، برای رسیدن به قهرمانی باید اضلاع این مثلث تکمیل باشد...

 

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت دیاباته/احتمال غیبت مهاجم استقلال در هفته اول لیگ

تگ ها


باشگاه استقلال علی خطیر اختلافات مدیریتی استقلال هیئت مدیره استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال