سریال مدیران باشگاه پرسپولیس و مالیات علی دایی

به گزارش مدال به نقل ازآی اسپورت - بازگشت علی دایی به سایپا تنها موضوعی است که طی چند روز گذشته نام شهریار را سر زبان ها انداخته ......

   به گزارش مدال به نقل ازآی اسپورت - بازگشت علی دایی به سایپا تنها موضوعی است که طی چند روز گذشته نام شهریار را سر زبان ها انداخته. او حالا به خاطر پیگیری شکایتش از پرسپولیس در کمیته استیناف و احتمال گرفتن مبلغی میلیاردی از این باشگاه مجبور به توضیح در صفحه اینستاگرامش شده. سرمربی جدید سایپا درباره داستان شکایتش از پرسپولیس نوشته: عد از رفتنم از پرسپولیس این باشگاه باید طبق قرارداد مطالبات مالیاتى مرا پرداخت مى کرد. من هیچ بحثى بر سر مسائل مالى نداشتم و فقط بارها و بارها به مدیریت پرسپولیس نامه زدم که این موضوع را پیگیرى کنید.

دایی در ادامه پست طولانی اش نوشته که عدم پیگیرى از سوى مسوولان پرسپولیس علیرغم نامه ها و درخواست هاى پیاپى دایى ضمن اینکه باعث اختلال در مسائل مالى او داشته در نهایت او را به این نتیجه رسانده که از این باشگاه شکایت کند. دایى در این خصوص اینطور توضیح داده13 بار،بله ١33 بار نامه زدم و اما حتى یک بار  پاسخى داده نشد. در طول دوران زندگى ام هرگز سابقه مسدودى حسابم وجود نداشت و سر عدم پیگیرى مسوولان پرسپولیس حسابم مسدود شد، حتى تمام ماشین هایم توقیف شد و براى اولین بار ممنوع الخروج شدم. در تمام این سالها بابت پرداخت به موقع مالیات بارها مورد تقدیر مسوولان اداره مالیات قرار گرفتم. به نظر شما نباید براى احقاق حقم شکایت کنم وقتى به 133 نامه من بى توجهى مى شود و همه چیز را شوخى و بازى تصور مى کنند؟

على دایى که گفته مى شود مطالبات او از پرسپولیس ٣ و نیم میلیارد تومان است در پایان نوشته: متاسفانه این مساله در مورد بسیارى از دوستان و بازیکنان سابق هم رخ داده که این یک توهین آشکار به افرادى است که در این تیم بزرگ و مردمى کار کرده اند. گره اى که با دست باز مى شود را با دندان باز نمى کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال