سریال پنالتی های از دست رفته استقلال/این قسمت: مرتضی تبریزی!

تیم فوتبال استقلال در حالی موفق شد گل ریحان را در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شکست دهد که مرتضی تبریزی مهاجم استقلال در این بازی یک پنالتی از دست داد....

تیم فوتبال استقلال در حالی موفق شد گل ریحان را در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شکست دهد که مرتضی تبریزی مهاجم استقلال در این بازی یک پنالتی از دست داد.

به گزارش خبرنگار مدال، پنالتی که استقلال شب گذشته مقابل گل ریحان از دست داد، هفتمین پنالتی متوالی آبی پوشان از فصل گذشته تاکنون بود که از دست می رود تا پنالتی زدن برای این تیم تبدیل به یک معضل شود. 

فصل گذشته وریا غفوری یک بار مقابل پارس جنوبی و یک بار مقابل سپیدرود پنالتی از دست داد تا با از دست دادن دو پنالتی بیشترین سهم را داشته باشد.

آیاندا پاتوسی هافبک پیشین آبی پوشان نیز در رقابتهای آسیایی این تیم یک پنالتی از دست داد تا به این جمع اضافه شود.

اما معروف ترین و حرف و حدیث دار ترین پنالتی از دست رفته فصل گذشته استقلال هم پنالتی فرشید اسماعیلی مقابل پرسپولیس بود. آخرین پنالتی از دست رفته فصل گذشته هم مقابل ذوب آهن بود که زننده آن  محسن کریمی بود.

سریال خراب کردن پنالتی آبی ها از فصل گذشته به فصل جدید رسید و آنها ابتدا توسط علی کریمی و  در دربی پنالتی را از دست دادند. شب گذشته نیز مرتضی تبریزی مقابل گل گهر یک پنالتی از دست داد تا هفتمین پنالتی متوالی آبی پوشان نیز بدین ترتیب هدر رفته باشد.

استقلالی ها هفت پنالتی گذشته خود را در سه تورنمنت بزرگ لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا از دست داده‌اند تا آمار عجیبی را از خود به جای گذاشته باشند.

 

بیشتر بخوانید:

طلسم استقلال شکست/ گل نخوردن در 20 دقیقه پایانی!

تگ ها


باشگاه استقلال پنالتی های استقلال مرتضی تبریزی جام حذفی فوتبال