سریال یووه و ستاره آرژانتینی در مسیر یک پایان تلخ!

گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد تمدید قرارداد پائولو دیبالا با یوونتوس در هاله ای از ابهام قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد پائولو دیبالا با یوونتوس در پایان فصل به اتمام می‌رسد و طی هفته های اخیر گزارش شده بود که این ستاره آرژانتینی با بیانکونری برای تمدید به توافق رسیده و قرار است سالیانه ۱۰ میلیون یورو حقوق از این تیم دریافت کند. این در حالی است که دیبالا در حال حاضر ۷.۳ میلیون یورو در سال به اضافه پاداش دریافت می کند.


ایجنت او بارها به تورین سفر کرده بود تا قرارداد جدیدی را روی کاغذ بیاورد، اما دو طرف هرگز به توافق دست نیافتند و دیبالا اکنون می تواند با هر تیم دیگری وارد مذاکره شده و پیش قرارداد امضا کند.

در همین راستا اکنون مائوریتزیو آریوابنه، مدیر باشگاه تاکید کرده که بیانکونری در ماه فوریه با بازیکن و نماینده او به گفتگو خواهند نشست. او گفت: "ما اعلام می‌کنیم که در ماه فوریه با بازیکنان به گفتگو خواهیم نشست تا شرایط جدید را ارزیابی کنیم. همه باید جایگاه خود را در تیم به دست آورند و باید ثابت کنند که ارزش تصمیمی که درباره آنها گرفته می‌شود را دارند. همه باید ارزش خود را ثابت کنند؛ مدیران، بازیکنان و مربیان. در چند بازی آینده خواهیم دید که آیا آنها آن را ثابت می کنند یا نه. بیایید به آینده نگاه کنیم و برای رسیدن به اهدافی که برای خود تعیین کرده ایم تلاش کنیم."

حالا گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که باشگاه یوونتوس در مذاکرات بعدی خود با ستاره آرژانتینی دیگر به این بازیکن حقوق ۱۰ میلیون یورویی پیشنهاد نخواهد داد. بیانکونری ممکن است همان دستمزد سالانه ۷.۳ میلیون یورویی فعلی او را روی میز بگذارد یا حتی حقوق کمتری را به او پیشنهاد کند و این مسئله ماندن دیبالا در باشگاه را زیر سوال خواهد برد.

گفتنی است یوونتوس از نظر مالی با مشکل مواجه است و در فصل ۲۱-۲۰۲۰ حدود ۲۱۰ میلیون یورو ضرر کرده است.

تگ ها


دیبالا فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال