سری‌آ غیرقابل پیش‌بینی‌تر از همیشه

ماتزاری سرمربی تورینو در آستانه دیدار امشب تیمش با ساسولو، فصل جدید سری‌آ را فصلی غیر قابل پیشبینی و بسیار هیجان‌انگیز خطاب کرد....

سری‌آ غیرقابل پیش‌بینی‌تر از همیشه

به گزارش مدال؛ «والتر ماتزاری» سرمربی تورینیو باور دارد که این فصل رقابت‌های سری‌آ جذاب و غیرقابل پیش‌بینی خواهد بود. او در خصوص شروع فصل جدیدی سری‌آ ایتالیا گفت: «باور دارم که این فصل با توجه به اتفاقات تابستان قطعاً غیر قابل پیش‌بینی خواهد بود. در قیاس با سال‌های گذشته رقابت سخت‌تر خواهد بود چرا که تیم‌های بیشتری در بازار دست به جیب شدند و بازیکنان سطح بالایی خریدند. به نظرم در این فصل رقابتی جذاب را شاهد خواهیم بود.»

تورنیو فصل گذشته در رتبه هفتم سری‌آ قرار گرفت و با توجه به محرومیت میلان توانستند در پلی‌آف لیگ اروپا شرکت کنند اما پس از شکست 3 بر 2 برابر ولورهمپتون در دیدار رفت، شرایط آنها برای رسیدن به مرحله گروهی سخت شده است.

ماتزاری در این خصوص نیز گفت: «از بچه‌ها خواستم استراحت کنند و هرچه رخ داد را فراموش کنند و تنها روی دیدار برابر ساسولو در هفته اول سری‌آ تمرکز کنند. در ترکیب ساسولو بازیکنانی هستند که سال گذشته توانستند ما را اذیت کنند. نحوه بازی ساسولو کار را برای شما سخت می‌کند. پس از بازی برابر ساسولو به فکر بازی در انگلیس برابر ولورهمپتون خواهیم بود. پیروزی در انگلیس ممکن است و امیدوارم بلوتی از مصدومیتش ریکاوری کرده و ما را همراهی کند.»

بیشتر بخوانید:

هشدار سرمربی میلان به هواداران روسونری در آستانه اولین بازی فصل

تگ ها


والتر ماتزاری سری آ سری آ فوتبال