سر الکس: یورگن ۳:۳۰ صبح بیدارم کرد!

سر الکس فرگوسن می‌گوید یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بعد از قهرمانی تیمش ساعت سه و نیم صبح به او تلفن کرده تا شادی اش را با او به اشتراک بگذارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سر الکس فرگوسن سرمربی اسطوره‌ای منچستریونایتد می‌گوید یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بعد از قهرمانی تیمش در لیگ برتر ساعت سه و نیم صبح به او تلفن کرده و از خواب بیدارش کرده تا شادی خود بابت این قهرمانی را با سر الکس به اشتراک بگذارد.

یورگن کلوپ علاوه بر اینکه موفق شد لیورپول را بعد از سی سال برای اولین بار به قهرمانی در لیگ برتر برساند از سوی اتحادیه مربیان لیگ برتر هم به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شد. فرگوسن که پنج بار این جایزه را بدست آورده بود به یورگن کلوپ تبریک گفت و در ضمن گفت کلوپ ماه گذشته میلادی بعد از قطعی شدن قهرمانی تیمش ساعات اولیه صبح به او تلفن کرده بوده.

سر الکس در گفتگو با اسکای در این باره گفت: " یورگن‌، معرکه است. این روزها خیلیها درباره شانزده سال ماندن لیدز در چمپیونشیپ صحبت می کنند ولی لیورپول از زمان آخرین قهرمانی اش سی سال می گذرد. واقعاً فوق العاده است".

فرگوسن در ادامه صحبتهایش خطاب به کلوپ گفت: " تو واقعاً سزاوارش بودی. سطح عملکرد تیم او واقعاً استثنایی بود. شخصیت تو روی کل باشگاه تاثیر گذاشته. عملکرد تو بی‌نظیر بوده".

سرمربی اسطوره‌ای یونایتد در ادامه گفت: " تو را می بخشم که ساعت سه و نیم صبح به من تلفن کردی تا بگویی که تیمت قهرمان لیگ شده. متشکرم ولی فارغ از همه اینها تو سزاوارش بودی. آفرین".

بیشتر بخوانید:

هشدار کلوپ به لیورپولی‌ها درباره کرونا

یورگن کلوپ، مربی سال انگلیس به انتخاب اتحادیه مربیان

 

 

تگ ها


سر الکس فرگوسن فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول فوتبال