سر ناهار كتك‌كاری كردند، سر شام آشتی

اميرحسين صادقي و فرزاد حاتمي فصل 92-91 در استقلال همبازي بودند و در مقطعي نيز در اردوي تيم ملي كنار هم حضور داشتند اما در آن دوران نيز رابطه خوبي نداشتند ......

اميرحسين صادقي و فرزاد حاتمي فصل 92-91 در استقلال همبازي بودند و در مقطعي نيز در اردوي تيم ملي كنار هم حضور داشتند اما در آن دوران نيز رابطه خوبي نداشتند. زمان گذشت و در تيم هاي ديگري به فوتبال شان ادامه دادند تا اينكه 2 ماه قبل در فصل آماده سازي تيم هاي پيكان و تراكتورسازي يك بازي دوستانه برگزار كردند. برخورد فيزيكي آنها در جريان مسابقه كار را به جاهاي باريك كشاند و اعضاي دو تيم سريع مداخله كردند تا بازي دوستانه به مبارزه خصمانه تبديل نشود.

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، صادقي و حاتمي بعد از آن با نگاهي تلخ و تاريك همديگر را قضاوت كردند، حرف هايي كه از جانب يكي از آنها به گوش نفر ديگري رسانده مي شد، نشان مي داد اختلاف تازه آنها كه در ادامه دلخوري هاي قبلي بوده، آخر و عاقبت خوشي ندارد.

پيكان براي بازي با ذوب آهن و تراكتورسازي براي جدال با استقلال در هتل المپيك اردو زده بودند. ظهر پنج شنبه نفرات دو تيم براي صرف ناهار به رستوران رفتند و رديف ميزها مشخص بود و امكان ميزباني از 3 تيم هم وجود داشت.

تراكتوري ها 10 دقيقه زودتر به رستوران رفته و نشسته بودند، اميرحسين صادقي وقتي وارد رستوران شد، همين كه چشمش به بازيكنان تراكتور افتاد، راهش را كج كرد و برگشت تا با فرزاد روبه رو نشود اما ابراهيمي، بازيكن تراكتور كه رابطه اش با هر دوي آنها خوب است، بي خبر از اختلاف عميق اميرحسين و فرزاد، سمت صادقي رفت و او را صدا زد تا از فرصت استفاده كند و رفقايش را با هم آشتي بدهد كه از كرده خود پشيمان مي شود. وقتي ابراهيمي داشت صادقي را با خودش به سمت ميزي مي برد كه فرزاد سر آن نشسته بود، اميرحسين به شوخي و با خنده مي گويد شما (تراكتورسازي) كه پولدار هستين و دارين استيك مي خورين. حاتمي كه تا آن لحظه نشسته بود، بي خبر از نيت ابراهيمي كه قصد داشت آنها را آشتي بدهد، خطاب به صادقي مي گويد برو همان جايي كه تيم تان هست، اينجا كنار بازيكنان ما نباش... معلوم نيست هر... اينجا چه... مي كنه. صادقي هم با اخم پاسخ مي دهد به تو ربطي ندارد و كلماتي كه از اين لحظه طرفين نثار هم كردند، قابل چاپ نيست اما همين كلمات بعد از چند ثانيه كار را به كتك كاري كشاند. وقتي حاتمي از جايش بلند شد، صادقي پيشاني اش را به پيشاني او چسباند و مهاجم تراكتورسازي هم با كف دست ضربه اي به صورت مدافع پيكان زد. بازيكنان ديگر سريع واكنش نشان داده و چند نفر سعي كردند صادقي و حاتمي را از هم دور كنند كه گويا فرزاد در عصبانيت يك چاقو از روي ميز برمي دارد و به سمت صادقي حمله مي كند تا كتك كاري طرفين تبديل به دعوا با سلاح سرد شود. وقتي حاضران جلوي او را مي گيرند، فرزاد يكي از وسايل روي ميز ناهار را به سمت اميرحسين پرتاب مي كند كه صادقي جاخالي مي دهد و شيشه رستوران مي شكند. در حالي كه برخي حاضران مدعي شده اند حاتمي چاقو برداشته تا حساب صادقي را برسد، خود اين مهاجم تأكيد كرد اصلاً چاقويي در آن محل نبوده و كارد برش دادن استيك قبل از شروع درگيري براي خوردن ناهار دستش بود كه آن را زمين گذاشت و با دست به سر و صورت و سينه صادقي ضربه زد.

مهاجم تراكتورسازي در جمع خودماني بازيكنان مدعي شده خبر چاقوكشي را طرف مقابلش مطرح كرده و او براي تنبيه اميرحسين فقط به يكي از دو دستش نياز دارد و دست چپش را به عنوان ارفاق به مدافع پيكان اصلاً به كار نمي گيرد!

اميرحسين صادقي هم به رفقاي نزديكش گفته همه شاهدند فرزاد دعوا را شروع كرد و من اصلاً كاري با او نداشتم. اين در حالي است كه يكي از بازيكنان تراكتور گفته اميرحسين هم در اين دعوا بيكار نبوده و او هم يك ضربه سر و يك مشت به صورت حاتمي زده است.

به هر حال حراست هتل به طرفين اعلام مي كند اگر در همان لحظه دست از دعوا برندارند، از هتل اخراج مي شوند اما مربيان دو تيم بعد از شنيدن اتفاق سريع با بازيكنان درگير جلسه مي گذارند كه اين درگيري باعث محروميت شان مي شود و باشگاه نيز به شدت جريمه مالي شان خواهد كرد. آشتي كنان زوري و صوري صادقي و حاتمي با لبخند ساختگي و در حضور سرپرستان دو تيم انجام شد ولي بايد ديد در بازي پيكان- تراكتورسازي كه دو ماه و چند روز ديگر و به صورت دقيق ساعت 15:45 پنج شنبه 27 مهر در ورزشگاه شهر قدس برگزار مي شود، چه اتفاقاتي رخ خواهد داد. صادقي و حاتمي با دعوا و احتمال محروميت، داشتند باعث خوشحالي قلعه نويي و منصوريان مي شدند كه نشد. البته احتمال دارد آنها همزمان به كميته اخلاق احضار شوند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال