سسما: یک پنالتی و یک اخراج فولاد گم شد

مربی فولاد ایران معتقد است داوری دیدار با السد به ضرر آنها بود....

به گزارش "ورزش سه"، یوسو سسما در نشست خبری پس از دیدار مقابل السد قطر گفت: در ابتدا برد را به تیم السد تبریک می‌گویم و برای آن‌ها در فینال جام حذفی قطر آرزوی موفقیت می‌کنم. می‌دانستیم که بازی سختی داریم و این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و طبعا مالکیت توپ برای آن‌هاست. با این حال هیچ موقعیت خطرناکی را در نیمه اول خلق نکردند و این ما بودیم که شانس بیشتری برای گلزنی داشتیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم تیم السد در یک کار ترکیبی موفق شد گلزنی کند و یک دقیقه بعد از گل حریف، ما موقعیت طلایی داشتیم که متاسفانه به ثمر نرسید. در ادامه تمام سعی خودمان را انجام دادیم و در یک موقعیت هم با بدشانسی توپ ما به تیرک دروازه خورد. همه بازیکنان با تمام وجود در زمین حاضر شدند و از این بابت از آن‌ها ممنون هستم.

مربی فولاد ایران اضافه کرد: در دو بازی قبل اشتباهات داوری به ضرر ما تمام شد و این بازی نیز همین گونه بود. فکر می‌کنم باید داور بازیکن شماره ۲ السد را اخراج می‌کرد و نباید ۱۱ نفر در میدان ادامه می‌دادند؛ یک پنالتی نیز به سود ما اتفاق افتاد که متاسفانه داور چشمانش را روی آن بست.

سسما تاکید کرد: اگر دقت کرده باشید، متوجه خواهید شد که در این مسابقات داوری به ضرر تیم‌های ایرانی است و نمی‌دانیم که باید با این موضوع چگونه بجنگیم. ما برابر تیم فوقالعاده السد مقاومت کردیم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. بازیکنان می‌توانند سرشان را بالا بگیرند چون هرچه در توان داشتند را در زمین پیاده کردند. هنوز مسابقات تمام نشده و یک دیدار دیگر داریم و به هیچ وجه تسلیم نخواهیم شذ، هدف ما این است که با سربلندی کامل مسابقات را ترک کنیم.

تگ ها


یوسو سسما فولاد خوزستان