سعادتمند: بلیت های ما را فروخته بودند

سفر تیم استقلال به اهواز و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در پرواز این تیم حواشی زیادی را به همراه داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، انتشار ویدئویی از پرواز استقلالی ها به اهواز در حالی انجام شد که برخلاف دستورات پروتکل بهداشتی فاصله اجتماعی و برخی موارد دیگر رعایت نشد. موضوعی که اعتراض و نارضایتی فرهادمجیدی سرمربی و بازیکنان استقلال را به همراه داشت.


احمدسعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال نیز امروز در گفت و گویی که با رادیو ورزش داشت از این موضوع ابراز نارضایتی کرد:


روز گذشته ۱۵ بلیت بیشتر تهیه کرده بودیم، اما نمی‌دانم بر چه اساسی هواپیما را پُر از مسافر کرده بودند. پرواز برگشت را چارتر گرفته‌ایم، اما از اتفاق روز گذشته گله‌مند هستم و بازیکنان حتی یک صندلی هم فاصله نداشتند. هماهنگی‌های لازم انجام شده بود و تعداد بلیت‌ها برای تیم ۲ به یک بود، اما فکر کنم بلیت‌های ما را فروخته بودند. اصلا حرکت خوبی نبود و به شدت به آن اعتراض و پیگیری خواهیم کرد. در اهواز، دو اتوبوس و هتل را برای رعایت موارد بهداشتی تأمین کردیم. امیدوارم بازی با فولاد قشنگ باشد و مردم پس از مدت‌ها بازی خوبی را ببینند و این دیدار همراه با پیروزی استقلال باشد تا تیم دوباره در جدول رده‌بندی در کورس قهرمانی قرار بگیرد.


مصدومیت تبریزی و اختلاف کادرپزشکی و بدنساز


وقتی تمرینات دو ماه و نیم تعطیل باشد و در زمان کم بخواهید بازیکنان را برسانید، شدت تمرینات بیشتر می‌شود و مصدومیت اتفاق می‌افتد. این مسئله تنها مختص ما نیست و برای همه تیم‌های دنیا رخ می‌دهد. اختلاف خاصی نبوده و تنها اختلاف عقاید بین مربی بدنساز و پزشک تیم بود که در کمتر از یک روز صحبت کردند و حل شد.


چرا دیاباته به اهواز نرفت


این مسئله تشخیص سرمربی است و نمی‌توانم دخالتی در مسائل فنی داشته باشم و علاقه‌ای هم به این کار ندارم. نفرات شایسته‌ای مثل مطهری و قائدی داریم و انشاء‌الله مشکلی نیست.


جلسه خصوصی سازی باشگاه


اراده و همیتی برای واگذاری دو به باشگاه به بخش خصوصی و ورود به بورس وجود دارد. هر سه‌شنبه با حضور شخص وزیر ورزش و سه معاون او و برخی مواقع رئیس سازمان خصوصی‌سازی، جلسه واگذاری برگزار و همه موارد و مصوبات چک می‌شود. در دو ماه گذشته فعالیت‌های فوق‌‌العاده‌ خوبی صورت گرفته تا فضا برای ورود به بورس فراهم شود.


شکایت بویان و وینفرد شفر


تا حدودی از طریق مطالبات‌مان در فیفا بخشی از پول بویان را می‌دهیم و بخش دیگر را خودمان تأمین خواهیم کرد. برای شفر نیز چون بحث کرونا پیش آمد، دو هفته فورس ماژور دادند و به خاطر همین زمانی به باشگاه‌ها می‌دهند و می‌توان دو، سه ماه آینده اقدام کرد. در این زمینه، منتظر پاسخ فیفا هستیم. رقم‌ها سنگین است و امیدوارم این مشکل را حل کنیم و برای توسعه باشگاه قدم برداریم. فروردین ماه با شفر صحبت کردم و به باشگاه مهلت داد، الان هم به فیفا برای مهلت ایمیل زده‌ایم تا در قانون این سازمان برای ماه‌های پیش‌بینی شده اقدام کنیم.

بیشتر بخوانید:

  چشم استقلال به دنبال رده دوم، چشم فولاد به دنبال جایگاه استقلال

قوانین سختگیرانه در بازی فولاد- استقلال

 

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال