سعادتمند به دنبال نجات استقلال از دردسر بزرگ

مدیرعامل استقلال این روزها مذاکرات فشرده ای را انجام می دهد تا بتواند با پرداخت مطالبات دو خارجی سابق این باشگاه تیمش را از محرومیت بزرگ نجات بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال تا دوشنبه هفته آینده فرصت دارد تا ۳۱۰ هزار دلار پول بویان و ۶۰۰ هزار دلار پول وینفرد شفر  را پرداخت کند و در غیر اینصورت آبی ها ممکن است از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شوند، کسر امتیاز سراغ این تیم بیاید و یا حتی با حکم فیفا به دسته پایین تر سقوط کنند.

اما سعادتمند در این روزها مذاکرات فشرده ای را با واحدهای اقتصادی مختلف برگزار می کند تا بتواند با فراهم کردن این مبلغ تیمش را از محرومیت بزرگ نجات بدهد. 

سعادتمند اگر بتواند این پول را فراهم کند این تیم تا مدت زیادی بدهی درشت دیگری ندارد و فقط مطالبات کولی و ساشا شفر می ماند که مبلغ آن چندان درشت نیست. 

البته در این به خاطر شکایت آریا برتر از شرکت فولاد متین، کارگزار جدید استقلال فعلا با پرداخت این پول موافقت نکرده است و سعادتمند در تلاش است بتواند با استفاده از ارتباطاتش این مبلغ را فراهم کند تا استقلال را از محرومیت بزرگ نجات بدهد.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس توان دریافت غرامت از استوکس را ندارد؟
در انتظار رای CAS؛ پادوانی بمب ساعتی استقلال
ابراهیمی: مقابل مراکش نمی‌توانستم نفس بکشم 

تگ ها


وینفرید شفر استقلال تهران بویان نایدنوف احمد سعادتمند فوتبال ایران استقلال بدهی استقلال خطر محرومیت استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال