سعادتمند: تفکراتم با مسئولان استقلال همخوانی نداشت

احمد سعادتمند، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: مردم صاحبان اصلی باشگاه هستند و بهتر از ما دولتی‌ها می‌توانند آن را اداره کنند....

به گزارش مدال، احمد سعادتمند در بخشی از اظهاراتش در نشست خبری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور درباره وضعیت تیم استقلال گفت: من مدیرکل دفتر استعدادیابی هستم و این مسئولیت را دوست دارم، چون در جایی هستم که استعدادیابی کل کشور روی دوش این دفتر است. از طرف دیگر، همکاران خوبی در این دفتر دارم و دوست دارم در اینجا کار کنم. بهمن سال گذشته، وزیر ورزش به من لطف داشت و چند ماه در رأس هیئت مدیره استقلال بودم.
 
وی افزود: این تیم جمعیت عاشق زیادی دارد و حتی برخی از آنها شغل ندارند و حاضرند برای این باشگاه هزینه کنند. بنابراین صاحبان اصلی باشگاه همین هواداران هستند. ما دولتی‌ها صاحب استقلال نیستیم و باید باشگاه تحویل مردم و صاحبان اصلی‌اش داده شود. آنها خیلی از ما بهتر می‌توانند آن را اداره کنند.رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به استعفایش تصریح کرد: تفکرات من با تفکرات باشگاه استقلال همخوانی نداشت و یک ماه است که استعفا کرده‌ام. اعتقاداتم با مسئولان باشگاه همخوانی نداشت و جایی که این وضعیت باشد، ترجیح می‌دهم حضور نداشته باشم. احساس می‌کنم وقتی نتوانم مثمر ثمر باشم، بهتر است بیرون باشم. یک ماه است منفک شده‌ام و در پست مدیرکل دفتر استعدادیابی هستم. نگاه تحویل دادن باشگاه به مردم، نگاهی است که مسعود سلطانی‌فر چند برابر بیشتر دارد، اما شاید نگاهی که این کار زودتر انجام شود، وجود ندارد. استقلال می‌تواند در سراسر کشور آکادمی‌ داشته باشد و 31 پیشکسوت در رأس آنها باشند و یک حقوق معقول هم بگیرند.
 
سعادتمند در خصوص انتخاب اسماعیل خلیل‌زاده به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه گفت: خبر ندارم، اما نامه‌ای به فتحی نوشتم که یک نفر از بین اعضای هیئت مدیره به عنوان رئیس هیت مدیره انتخاب شود.

بیشتر بخوانید:

۲۶ تغییر در یک سال؟!/اسقلال رکورد نقل و انتقالات جهانی را جابجا کرد!

دلیل جدایی پاتوسی چه بود؟!

تگ ها


باشگاه استقلال رئیس هیئت مدیره استقلال احمد سعادتمند استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال