سعادتمند: در استقلال همه پشت شفر هستند

احمد سعادتمند رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: همه پشت شفر هستند و ما تیم مدیریتی، کادرفنی و بازیکنان خوبی داریم و مشکلی هم وجود ندارد....

احمد سعادتمند رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: همه پشت شفر هستند و ما تیم مدیریتی، کادرفنی و بازیکنان خوبی داریم و مشکلی هم وجود ندارد.

به گزارش مدال، احمد سعادتمند در خصوص پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران مقابل ذوب‌آهن در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: کسب نتایج خوب با تلاش کادرفنی و بازیکنان بوده و همچنین زحماتی که مدیران باشگاه کشیده‌اند هم بی‌تاثیر نبوده است. از هواداران ممنونیم که همچنان از ما حمایت می‌کنند.
وی در مورد اینکه استقلال دوباره به جمع مدعیان برگشته و‌ آیا شانس قهرمانی در لیگ را دارد یا خیر، گفت: استقلال نام بزرگی است و همیشه باید بزرگی کند. مطمئنا با حمایت هواداران این تیم بزرگ می‌ماند و قطعا شانس قهرمانی هم دارد. من همیشه در هر جایی که کار کرده‌ام امیدوار بودم و این بار هم به موفقیت استقلال امیدوارم. فکر می‌کنم بازیکنان ما روز به روز بهتر خواهند شد و پرقدرت به جنگ بازی‌های سخت بعدی می‌رویم.
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: ما واقعا در گروه سختی قرار گرفتیم، ولی شک ندارم بچه‌ها با تمام قوا به میدان می‌روند تا بهترین نتیجه را کسب کنند. همه تیم‌ها در لیگ قهرمانان تا دندان مسلح هستند، ولی ما هم تیم یکدستی داریم و برای موفقیت تلاش می‌کنیم.
سعادتمند درمورد درخشش پاتوسی بازیکن جدید استقلال عنوان کرد: ظاهرا که این بازیکن توانسته خیلی زود خود را با تیم هماهنگ کند و همه دیدند که نمایش درخشانی داشت. تلاش‌های دوستان من در باشگاه برای گرفتن مجوز بازی این بازیکن بی‌دلیل نبود و خداراشکر که این زحمات نتیجه داد.
وی در مورد اینکه شنیده می‌شود برخی افراد در داخل باشگاه استقلال با شفر مخالف هستند خاطر نشان کرد: اصلا چنین چیزی نیست و ما یک خانواده هستیم. فقط از موفقیت تیم خوشحالیم و همه پشت شفر هستند. ما تیم مدیریتی، کادرفنی و بازیکنان خوبی داریم و مشکلی هم وجود ندارد.