سعادتمند در جمع معترضان: فردا ۳، ۴ بازیکن می گیریم

مدیرعامل استقلال در جمع هواداران معترض وعده جذب سه، چهار بازیکن جدید را تا فردا داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از شکست استقلال در فینال جام حذفی و ناکامی در گرفتن جام قهرمانی، امروز هواداران عصبانی این تیم مقابل ساختمان باشگاه حاضر شدند.


تعدادی از هواداران استقلال که برای اعتراض به وضعیت موجود و بلاتکلیفی آبی ها روی نیمکت سرمربیگری و همچنین عدم جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات روبروی باشگاه تجمع کرده بودند، احمد سعادتمند را به طور اتفاقی ملاقات کردند.


به نظر می رسد مشخص نبودن سرمربی این تیم در آستانه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و همچنین اخبار مربوط به جدایی علی کریمی از استقلال باعث عصبانیت هواداران این تیم شده. هواداران حاضر مقابل ساختمان باشگاه وقتی با مدیرعامل استقلال روبرو شدند، از او پیرامون وضعیت علی کریمی سوال کردند.


سعادتمند در واکنش به انتقادات گفت: «من بالاترین رقم قراردادهای ایران را به علی کریمی می دهم و شما بگویید که بماند!»


مدیرعامل استقلال در بخش دیگری عنوان کرد: «تلاش ما این است که اکثر بازیکنان را نگه داریم. فردا هم سه، چهار بازیکن جدید به جمع ما اضافه می شوند. سال گذشته ۱۷ بازیکن از استقلال جدا شدند، اما امسال شاید یک علی کریمی برود.»


در ادامه هواداران خواسته‌های خود از سعادتمند را پیرامون انتخاب سرمربی جدید مطرح کردند. مدیرعامل استقلال هم در حالی که می خواست جمع هواداران را ترک کند، به ماموران نیروی انتظامی حاضر در محل اعلام کرد: این هواداران همه عزیز ما هستند.

بیشتر ببینید:

تمجید میثم منیعی از سردار آجرلو و انتقاد از مدیریت سعادتمند/ ویدیو

هشدار جدی میثم منیعی به سعادتمند برای استفاده از نام استراماچونی/ویدیو

 

 

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال