سعادتمند و وعده ای که عملی نشد

مدیرعامل استقلال ۱۸ روز پیش وعده تمدید با بازیکنان این تیم داد ولی هنوز این وعده عملی نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه این روزها باشگاه استقلال درگیر انتخاب سرمربی فصل بعد است و شایعات بازگشت آندره آ استراماچونی به تهران هر روز پر رنگ تر می شود، اما بحث عدم تمدید با بازیکنان این تیم، موجب نگرانی هواداران استقلال شده است.


داریوش شجاعیان نخستین بازیکنی بود که پیش از دیدار استقلال و پیکان قراردادش را به مدت ۲ سال با استقلال تمدید کرد. پس از تمدید قرارداد این بازیکن بود که احمد سعادتمند مدیرعامل آبی پوشان قول داد که روز بعد از دیدار با پیکان، قرارداد دو، سه بازیکن دیگر تیم را نیز تمدید کند.


از زمان وعده ای که سعادتمند داده، ۱۸ روز گذشته ولی هنوز خبری از تمدید با بازیکنان این تیم نشده است. مدیرعامل استقلال تنها در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کرد که محمد دانشگر در این تیم ماندنی است و جایی نخواهد رفت. وعده ای که البته هنوز به صورت رسمی انجام نشده است.


در حال حاضر و از جمع بازیکنان استقلال، محمد دانشگر، علی کریمی، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، مرتضی تبریزی و محسن کریمی بازیکنانی هستند که در انتهای فصل قراردادشان به اتمام می رسد و باید دید که احمد سعادتمند موفق به حفظ چند نفر از این بازیکنان می شود. البته وضعیت شیخ دیاباته برای فصل بعد نیز مبهم است. این بازیکن با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد ولی بارها در مصاحبه هایش اعلام کرد که رفتن یا ماندنش مشخص نیست.


این روزها از گوشه و کنار شایعاتی به گوش می رسد که چند نفر از بازیکنان استقلال از تیم های حوزه خلیج فارس پیشنهادات چشمگیری دارند که در صورتی که این پیشنهادات واقعی باشند و صرفا جنبه بازارگرمی نداشته باشد، به نظر می رسد مدیرعامل استقلال کار سختی برای تمدید با ستاره های تیمش دارد.

بیشتر بخوانید:

سعادتمند در قمار ایتالیایی؛ یا استرا یا هیچ!

راهکار مدیر استقلال برای پایان تنش‌ها قبل از فینال

 

 

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال